Marek Wyduba

Najbardziej godny polecenia lekarz ginekolog w powiecie sieradzkim. Pełen profesjonalizm i kunszt lekarski na najwyższym poziomie. Doskonały specjalista i najlepszy operator na bloku operacyjnym. Lekarz do zadań specjalnych i trudnych przypadków operacyjnych. Godny zaufania, uprzejmy, cierpliwy i sumienny. Gorąco polecam.👍

Najlepszy ginekolog- położnik w Sieradzu. Doskonały specjalista w dziedzinie chorób kobiecych, takich jak np.mięśniaki. Pełen profesjonalizm i duże doświadczenie. Lekarz naprawdę godny zaufania.

Najlepszy lekarz na jakiego mogłam trafić. Pełen profesjonalizm, życzliwość, fachowość. Jako jedyny rozpoznał się na mojej dolegliwości, można powiedzieć że uratował mi życie.

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w prace. Bardzo życzliwe podejście do pacjenta. Dzięki niemu mamy wspaniała córeczkę mimo zagrożonej ciąży. Podziwiam jego spokój i cierpliwość. Pan doktor zawsze poświęcał mi wystarczającą ilość czasu aby spokojnie mnie zbadać i odpowiedzieć na moje wszelkie pytania i wątpliwości. Naprawdę polecam, szczególnie tym paniom, które mają problemy.

Dr Wyduba to jedyny ginekolog ,który ratował mnie ,w momencie poważnego krwotoku .Opanowanie , profesjonalizm i szybkie działanie ,dzięki Doktorowi Markowi Wydubie żyję , Dziękuję Panie Doktorze .

Dziękuję Panie Doktorze .

Wspaniały lekarz i doskonały specjalista ,ceniony przez pacjentki , ma bardzo doba opinie i dużó opanowania ,spokoju .Kultura i wiedza

jest bardzo dobrym lekarzem prowadzil moje dwie ciaze ktore byly zagrozone i doprowadzil do samego konca jest lekarzem z ktorym idzie porozmawiac. Jeszcze nigdy nie zdarzylo sie zeby nie wytlumaczyl na czym rzecz polega w kazdej kwesti

jestem w 29tyg.ciąży i mam problemy z wysokim ciśnieniem.bylam w szpitalu już dwa razy.pan doktor powiedział mi że lepiej troche poleżeć wszystko sprawdzic i byc spokojnym niz sie denerwowac.dziekuje mu za to bo cicnienie mam juz w normie i nie musze sie juz o nic bac.polecam!!!

Bardzo dobry specjalista. Jeśli chcemy sobie pogadać idźmy do innego ginekologa, ale jeśli potrzebujemy fachowej pomocy udajmy się do dr.Wyduby.Po usunięciu mięśniaka i torbieli nie ma nawet śladu. Gorąco polecam