lekarz Marek Żarczyński

Ginekolog położnik, USG

Miałam zastrzeżenia do mężczyzn ginekologów ale po wizycie u doktora zmieniłam zdanie,ginekologami powinni byc tylko mężczyźni.

Miałam zastrzeżenia do mężczyzn ginekologów ale po
wizycie u doktora zmieniłam zdanie,ginekologami powinni byc tylko
mężczyźni.

wspaniały lekarz, cierpliwy, opanowany, zawsze ma czas na rozmowę, wyjaśnienia. Nigdy nie bagatelizuje problemu. Nie zamieniłabym go na żadnego innego. (cena dotyczy prowadzenia ciąży)

(cena dotyczy prowadzenia ciąży)

Rzeczywiście wspaniały, kompetentny i życzliwy lekarz, poświęca pacjentce naprawdę dużo czasu, wszystko spokojnie tłumaczy i wyjasnia.

Przemiły i przesympatyczny lekarz, zawsze ma czas na wyjaśnienia i rozwianie wątpliwości. Od 7 lat jestem zadowoloną pacjentką.

jeszcze takiego lekarza lekarza nie spotkałam...a uwierzcie mi tylu ich juz było...naprawde LEKARZ GODNY POLECENIA

cierpliwy, poświęca dużo czasu pacjentce, bez problemu można skontaktować się z doktorem telefonicznie i poprosić o poradę.