Gdzie przyjmuję

Koszalin
54,194184816,2169415

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.85
10 opinii

Ja osobiscie nie kontaktowalam sie z lekarzem ale mam doswiadczenie z wizyty mojego taty 79 lat. Wczoraj zostal przewieziony do szpitala wojewodzkiego w Koszalinie,przyjety na izbe przyjec,zbadany przez doktora Zmude. Niestety nic z tego nie winiklo,wypis ze szpitala jest nieczytelny,doktor raczej nie staral sie napisac zrozumiale dla pacjeta lub rodziny. Wiec nie wiadomo jak postepowac dalej,w proba skontaktowania sie z lekarzem Zmuda nie doszla do skutku poniewaz ma wylaczony tel. Kontak ze szpitalem tez nic nie wniosl,pani pielengniarka probowala odczytac diagnoze ale niestety nie udalo sie,zalecila tylko branie tabletek. Wiec co robic jak tak dziala polska sluzba zdrowia . Starsza osobe przywieziono karetka na sygnale z Bialogardu,zamiast zostawic na obserwacji,zalecic dalsze postepowanie itp. zostala po okolo 2 godz wypisana do domu. Tata lezal tam 2 godz nawet koca mu nie dali,lezal i drzal z zimna,niestety nie moglam byc obecna w tym czasie z nim , nie mieszkam w polsce. Objawy na dzisiaj taty,lewdo mowi,z drudnoscia przelyka wode,czesto mu sie wraca..... pani doktor poinstruowala mnie ze po ambulans mozna przeciesz zadzwonic,no mozna ale czy byloby to konieczne gdyby zostal pod opieka na noc w szpitalu w koszalinie a nie odwozony do domu przed 24 w nocy?

Edytowane przez oceniającego: Sie 2, 2014

bardzo dobry lekarz kompetentny specjalista, dobry, uczciwy ,mający dar przekonywania do swojej wiedzy.przystępny, wyjaśniający dokładnie i kompleksowo każde schorzenie

Porażka! Nie daje dojść do słowa pacjentowi.Gada sobie i do siebie, że pacjent niewiele może zrozumieć! Mało konkretny!

Prawdziwy lekarz, kompleksowo podchodzi do pacjenta. Dokładnie tłumaczy konieczność zalecanych badań, tłumaczy przyczyny i skutki objawów oraz zalecanego leczenia. Nie ogranicza czasu przyjęcia. Pierwszy raz spotkałam takiego lekarza

Bardzo dobry lekarz. Dba jak nikt o pacjenta, kompleksowo podchodzi do każdego problemu. Naprawdę super fachowiec!

Doktor Zmuda jest najlepszym lekarzem neurologiem w Koszalinie.Zanim do niego trafilam bardzo sie meczylam(choruje na stwardnienia rozsiane)Bylam u wszystkich neurologow w koszalinie i nie tylko,dopiero dr.Zmuda mi pomogl.Polecam tego lekarza wszystkim chorym .

przy publicznym leczeniu traktuje pacjenta tak jak prywatnie

Po wielu wizytach u innych lekarzy trafiłam do doktora Żmudy, który wkońcu rozpoznał chorobę i dobrał odpowiednie leki co naprawdę zmieniło moje życie. Lekarz pyta o wszystko, a potem sam długo...długo mówi o chorobie od a do z.

dr Marek Żmuda przyjmuje w szpitalu w Koszalinie.

Pan,ktory powinien odpoczywac juz w domu.Neguje wszystkie diagnozy innych lekarzy,a sam nie potrafi postawic trafnej.Wizyta w gabinecie to jak wyklad na uczelni,ale wyklad nie zrozumialy.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny