Marek Żmuda

3,5
3,9
3,2

07.04.2015

pan doktor, który wogóle nie jest innowacyjny. stale mówi to samo nie wprowadza rzadnych nowych ogólnodostępnycn metod. zgadzam sie z powyższymi opiniami wizyta u niego to wykład... wprowadza jedynie terapie farmakologiczna i to stale ta sama mimo różnych możliwości.

krystyna

02.08.2014

Ja osobiscie nie kontaktowalam sie z lekarzem ale mam doswiadczenie z wizyty mojego taty 79 lat. Wczoraj zostal przewieziony do szpitala wojewodzkiego w Koszalinie,przyjety na izbe przyjec,zbadany przez doktora Zmude. Niestety nic z tego nie winiklo,wypis ze szpitala jest nieczytelny,doktor raczej nie staral sie napisac ...

Niestety nic z tego nie winiklo,wypis ze szpitala jest nieczytelny,doktor raczej nie staral sie napisac zrozumiale dla pacjeta lub rodziny.
Wiec nie wiadomo jak postepowac dalej,w proba skontaktowania sie z lekarzem Zmuda nie doszla do skutku poniewaz ma wylaczony tel.
Kontak ze szpitalem tez nic nie wniosl,pani pielengniarka probowala odczytac diagnoze ale niestety nie udalo sie,zalecila tylko branie tabletek.

Wiec co robic jak tak dziala polska sluzba zdrowia .
Starsza osobe przywieziono karetka na sygnale z Bialogardu,zamiast zostawic na obserwacji,zalecic dalsze postepowanie itp. zostala po okolo 2 godz wypisana do domu.
Tata lezal tam 2 godz nawet koca mu nie dali,lezal i drzal z zimna,niestety nie moglam byc obecna w tym czasie z nim , nie mieszkam w polsce.
Objawy na dzisiaj taty,lewdo mowi,z drudnoscia przelyka wode,czesto mu sie wraca..... pani doktor poinstruowala mnie ze po ambulans mozna przeciesz zadzwonic,no mozna ale czy byloby to konieczne gdyby zostal pod opieka na noc w szpitalu w koszalinie a nie odwozony do domu przed 24 w nocy?

marek

28.05.2013

bardzo dobry lekarz kompetentny specjalista, dobry, uczciwy ,mający dar przekonywania do swojej wiedzy.przystępny, wyjaśniający dokładnie i kompleksowo każde schorzenie

bardzo dobry lekarz kompetentny specjalista, dobry, uczciwy

07.09.2011

Porażka! Nie daje dojść do słowa pacjentowi.Gada sobie i do siebie, że pacjent niewiele może zrozumieć! Mało konkretny!

15.08.2011

Prawdziwy lekarz, kompleksowo podchodzi do pacjenta. Dokładnie tłumaczy konieczność zalecanych badań, tłumaczy przyczyny i skutki objawów oraz zalecanego leczenia. Nie ogranicza czasu przyjęcia. Pierwszy raz spotkałam takiego lekarza

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Koszalin"?

Szpital Wojewódzki w Koszalinie

Beata Wasilewska

Neurolog dziecięcy

Modrzejewskiej 13
Koszalin

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POZ - "EBW"
Słoneczna 4
Karlino
Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie
Tytusa Chałubińskiego 7
Koszalin
SPZOZ Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "DZIEKANKA" im. Aleksandra Piotrowskiego
Poznańska 15
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rodzinna na Orcholskiej