lekarz Maria Banaś-Wojtowicz

Okulista

Opinii6

23.09.2014

Ciekawe kto naprodukował tyle pozytywnych opinii? Na pewno to ta sama osoba, wystarczy spojrzeć na użyte te same błędy interpunkcyjne... Żenada.

19.02.2013

Przemiła kompetentna osoba,miła i bardzo cierpliwa obsługa(np.przy nauce używania i zakładania szkieł kontaktowych)Ceny przystępne bez żadnych naciągnięć.gorąco polecam

03.11.2011

świetna lekarka po prostu super obsluga w recepcji takze swietna . Czlowiek idzie i czuje sie jak by szedl na kawe

01.02.2011

Bardzo dobra specjalistka. Kompetentna, kontaktowa i sympatyczna. Badania bardzo dokładne i wnikliwe. Żadnego problemu Pani doktor nie pozostawia nierozwiązanego.Szczerze polecam!

01.03.2010

Lekarka z powołania i zamiłwania .Z pełnym przekonaniem polecam Ją każdemu pacjentowi .

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Trzebnica"?

None
Piaskowskiego 25
None
ulica Piaskowskiego 25
Trzebnica
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej pn. Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Trzebnicy
ulica Kościuszki 10