Gdzie przyjmuję

51,197749916,20355850 76 856 48 08
mariabaranska13@wp.pl

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
10 opinii

BARDZO POLECAM !!! Pani Maria ma doskonały kontakt z dziećmi i jest przede wszystkim bardzo profesjonalna.Do każdych zajęć jest rzetelnie przygotowana,a przygotowywane przez nią materiały potrafią zmotywować do ćwiczeń nawet najbardziej zniechęconego malucha.To właśnie dzięki Pani Barańskiej mój syn tak szybko nauczył się czytać.Mieliśmy ogromne szczęście,że w porę trafiliśmy do tak kompetentnej osoby dzięki której możemy cieszyć się z sukcesu naszego synka.Pozdrawiam. M.S.

Zdecydowanie polecam!!!Bardzo profesjonalne podejście do problemu, 100% zaangażowania.Dowiedziałam się wszystkiego o stanie mowy mojego dziecka.Świetnie stawia diagnozy i umiejętnie prowadzi terapię. Z ogromną radością polecam!

Osoba kompetentna,rzeczowa,zawsze starannie przygotowana do zajęć,miła i skuteczna.

Pani Maria ma bardzo dobre podejście do pacjenta w każdym wieku. Leczyłem się u niej w wieku 6-7 lat a następnie w wieku 18 lat. Problemy z wymową okazały się mieć różne podłoże i za każdym razem pani Barańska bezbłędnie zdiagnozowała i pomogła wyeliminować problem. Polecam!

Pani Maria Barańska jest Logopedą z prawdziwego zdarzenia, jest bardzo miła i oddana swoim pacjentom.

Mam porównanie metod, jakości i skuteczności trzech innych logopedów w terapii syna. To jak mercedes przy syrenkach, na korzyść pani Barańskiej, kilka klas różnicy. Diagnoza, przygotowanie, dokumentowanie, ćwiczenia, specjalistyczne narzędzia, a przede wszystkim dogłębne zrozumienie tego co robi, pełen profesjonalizm. Wszystkie kroki terapii prowadzą do celu. Sukces jest oczywiście wypadkową fachowości pani Barańskiej i pracy własnej w domu, ale tej pracy w domu bardzo pomagały materiały dostarczane po każdych zajęciach. Polecam wszystkim. Jeżeli nie pomoże pani Barańska to niestety musicie się pogodzić z wadą wymowy do końca życia ;-) Anita

Profesjonalnizm i konsekwencja , wyczuwanie nastroju dziecka , pełne zaangażowanie , świetne przygotowanie do lekcji(róznego rodzaju materiały logopedyczne, nagrywanie i analizowanie wymowy , ) - brak poczucia straconego czasu i pieniędzy i co najwazniejsze w ciagu półtora roku zlikwidowanie wielu wad wymowy u dziecka za co jesteśmy wdzięczni do dziś.

Pełny profesjonalizm, indywidualne podejście do dziecka;każde dziecko ma pełną dokumentację, począwszy od wywiadu,poprzez badanie,skończywszy na nagraniach kilkakrotnie w trakcie terapii(świetna motywacja dla dziecka, które moze odsłuchać i "zobaczyć" postępy) Na każde zajęcia przygotowana, materiały dla dziecka drukowane również do pracy w domu. Polecam wszystkim, którym zależy na uzyskaniu efektów, niestety musicie nastawić się na codzienna pracę w domu, nie ma cudów, tylko systematyczność daje efekty. Jeżeli ktoś chce, żeby stał sie cud i nie włoży w to swoich "udziałów", szkoda czasu pani Marii i waszego!

wymagająca - ale przez to skuteczna, zasadnicza, zdyscyplinowani pacjenci osiągają szybko zamierzone rezultaty,kompetentna, Był to drugi z kolei logopeda, który prowadził terapię mojego już w tej chwili 16-to letniego syna. Ta terapia była skuteczna - dziękujemy.

Fatalna logopedka -malo kompetentna bardzo zasadnicz

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny