Maria Barańska

Logopeda

29.06.2016

Po terapii u innego logopedy nie widzieliśmy żadnych efektów terapeutycznych. Postanowiliśmy poszukać pomocy dla naszego dziecka gdzie indziej. Trafiliśmy wówczas do Pani Marii Barańskiej. Od początku zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni tak skrupulatnym i szczegółowym podejściem do diagnozy. Pani Logopeda na każdych zajęciach, poprzez wykonywanie różnych ćwiczeń, pracowała razem z dzieckiem do momentu, kiedy dziecko poprawnie będzie je wykonywać. Następnie otrzymywaliśmy różnorodne, ciekawe materiały, zachęcające dziecko do pracy w domu, a tym samym do utrwalania materiału. To właśnie tutaj dziecko nauczyło się czytać i co ważne chętnie sięga po nowe lektury. Profesjonalizm, kompleksowe podejście do tematu oraz praktyka pozwalają na osiągnięcie pożądanych efektów. Dziękujemy.

anonim

09.05.2015

Bardzo polecam! Pani Maria jest kompetentnym i profesjonalnym logopedą, ale także wspaniałym człowiekiem. Bardzo starannie, dokładnie i szczegółowo przygotowuje diagnozę pacjenta. Jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć. Nie boi się podejmować "trudnych" przypadków. My trafiliśmy do Pani Marii po trzech poprzednich logopedach, którzy uznali moje ...

Bardzo polecam!
Pani Maria jest kompetentnym i profesjonalnym logopedą, ale także wspaniałym człowiekiem. Bardzo starannie, dokładnie i szczegółowo przygotowuje diagnozę pacjenta. Jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć. Nie boi się podejmować "trudnych" przypadków. My trafiliśmy do Pani Marii po trzech poprzednich logopedach, którzy uznali moje dziecko za przypadek, na który nie warto tracić czasu. Dzięki ciężkiej pracy i ogromnemu wsparciu córeczka potrafi pięknie mówić! Za co bardzo dziękujemy!!!

12.04.2012

BARDZO POLECAM !!! Pani Maria ma doskonały kontakt z dziećmi i jest przede wszystkim bardzo profesjonalna.Do każdych zajęć jest rzetelnie przygotowana,a przygotowywane przez nią materiały potrafią zmotywować do ćwiczeń nawet najbardziej zniechęconego malucha.To właśnie dzięki Pani Barańskiej mój syn tak szybko nauczył się czytać.Mieliśmy ogromne szczęście,że w porę trafiliśmy do tak kompetentnej osoby dzięki której możemy cieszyć się z sukcesu naszego synka.Pozdrawiam. M.S.

02.04.2012

Zdecydowanie polecam!!!Bardzo profesjonalne podejście do problemu, 100% zaangażowania.Dowiedziałam się wszystkiego o stanie mowy mojego dziecka.Świetnie stawia diagnozy i umiejętnie prowadzi terapię. Z ogromną radością polecam!

Z ogromną radością polecam!

27.03.2012

Osoba kompetentna,rzeczowa,zawsze starannie przygotowana do zajęć,miła i skuteczna.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Logopeda Legnica"?

centrum stymulacji rozwoju psychoruchowego oraz szkoleń 602243663

Legnica
centrum stymulacji rozwoju psychoruchowego gabinet logopedyczny Barbara Ćwichuła

None
centrum stymulacji rozwoju psychoruchowego