Maria Barańska

Logopeda

Kontakt z logopedą był dla mnie i mojej córki koniecznością. Bez tego dziecko pogrążyłoby się w niewyraźnej, bełkotliwej mowie. Po 26 tygodniach ciężkiej i intensywnej pracy osiągnęłyśmy sukces, ale sobie przypisuję niewielką zasługę. To dzięki Pani Marii, jej profesjonalizmowi, zaangażowaniu i cierpliwości mogę się wzruszać gdy moje dziecko recytuje wierszyk o Panu Tralalińskim, mówiąc wyraźnie, czysto. Ogrom pracy włożonej na zajęciach, ale też do ich przygotowania świadczy tylko o perfekcji. Różnorodność zadań, ćwiczeń i wykorzystywanych technik powoduje, że dziecko nie męczy się nauką lecz zaczyna się nią bawić. Sam gabinet to miejsce przyjazne dla małych i dużych, pełen kolorów i niezwykłości.

Kilka lat terapii logopedycznej w gabinecie Pani Marii (praktycznie co tydzień + ćwiczenia w domu) i nasz siedmiolatek mówi wyraźnie i poprawnie. Największą radość sprawia nam gdy bezproblemowo wymawia wyrazy z R - kiedyś nie było to możliwe. Ponadto szybciej nauczył się czytać, korzystając z klocków LOGO, które poleciła zakupić Pani Maria. Łatwo nie było, terapia kosztowała nas duuuuużo cierpliwości, ale efekty są bezcenne. Dziękujemy i polecamy logopedę Marię Barańską osobom, które chcą by ich dzieci mówiły swobodnie i poprawnie.

Po dość długiej terapii i poważnej wadzie wymowy mojej córki (seplenienie międzyzębowe) zakończyliśmy końcem czerwca zajęcia logopedyczne, całą terapię. Jestem zachwycona efektami, rozwojem swojego dziecka. Dziecko trafiło do Pani Marii w wieku 5 lat. Córka nauczyła się czytać, pisać, opowiadać całymi zdaniami. Wspaniałe materiały, ćwiczenia do domu, niesamowite podejście Pani Marii, motywowanie dziecka, system nagród podczas zajęć to wszystko sprawia ze dziecko i rodzic czują sie dobrze. Będziemy wdzięczne zawsze, za nieocenione rady i czas poświęcony o każdej porze dnia. Polecam jak najbardziej Panią Marię Barańską. Pełen profesjonalizm!

Polecam jak najbardziej Panią Marię Barańską.
Pełen profesjonalizm!

Po terapii u innego logopedy nie widzieliśmy żadnych efektów terapeutycznych. Postanowiliśmy poszukać pomocy dla naszego dziecka gdzie indziej. Trafiliśmy wówczas do Pani Marii Barańskiej. Od początku zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni tak skrupulatnym i szczegółowym podejściem do diagnozy. Pani Logopeda na każdych zajęciach, poprzez wykonywanie różnych ćwiczeń, pracowała razem z dzieckiem do momentu, kiedy dziecko poprawnie będzie je wykonywać. Następnie otrzymywaliśmy różnorodne, ciekawe materiały, zachęcające dziecko do pracy w domu, a tym samym do utrwalania materiału. To właśnie tutaj dziecko nauczyło się czytać i co ważne chętnie sięga po nowe lektury. Profesjonalizm, kompleksowe podejście do tematu oraz praktyka pozwalają na osiągnięcie pożądanych efektów. Dziękujemy.

Bardzo polecam! Pani Maria jest kompetentnym i profesjonalnym logopedą, ale także wspaniałym człowiekiem. Bardzo starannie, dokładnie i szczegółowo przygotowuje diagnozę pacjenta. Jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć. Nie boi się podejmować "trudnych" przypadków. My trafiliśmy do Pani Marii po trzech poprzednich logopedach, którzy uznali moje dziecko za przypadek, na który nie warto tracić czasu. Dzięki ciężkiej pracy i ogromnemu wsparciu córeczka potrafi pięknie mówić! Za co bardzo dziękujemy!!!

Bardzo polecam!

BARDZO POLECAM !!! Pani Maria ma doskonały kontakt z dziećmi i jest przede wszystkim bardzo profesjonalna.Do każdych zajęć jest rzetelnie przygotowana,a przygotowywane przez nią materiały potrafią zmotywować do ćwiczeń nawet najbardziej zniechęconego malucha.To właśnie dzięki Pani Barańskiej mój syn tak szybko nauczył się czytać.Mieliśmy ogromne szczęście,że w porę trafiliśmy do tak kompetentnej osoby dzięki której możemy cieszyć się z sukcesu naszego synka.Pozdrawiam. M.S.

Zdecydowanie polecam!!!Bardzo profesjonalne podejście do problemu, 100% zaangażowania.Dowiedziałam się wszystkiego o stanie mowy mojego dziecka.Świetnie stawia diagnozy i umiejętnie prowadzi terapię. Z ogromną radością polecam!

Z ogromną radością polecam!

Osoba kompetentna,rzeczowa,zawsze starannie przygotowana do zajęć,miła i skuteczna.

Pani Maria ma bardzo dobre podejście do pacjenta w każdym wieku. Leczyłem się u niej w wieku 6-7 lat a następnie w wieku 18 lat. Problemy z wymową okazały się mieć różne podłoże i za każdym razem pani Barańska bezbłędnie zdiagnozowała i pomogła wyeliminować problem. Polecam!

Pani Maria Barańska jest Logopedą z prawdziwego zdarzenia, jest bardzo miła i oddana swoim pacjentom.