lekarz Maria Bosacka-Duś

3,1
3,6
3,4

11.07.2012

Bardzo miła, znam ją tylko z dwóch wizyt, mało problemowych zresztą. Gdybym miała coś poważniejszego to nie wiem czy poszłabym do niej. Ludzi na poczekalni dość dużo, ale to sa moje takie spostrzeżenia. W Kępnie jest chyba tylko jeden otolaryngolog więc gdzie ludzie mają iść, no do pani Duś. Jeśli coś poważniejszego to jeżdzą do Kalisza, Wrocławia, Poznania. Byż może wcale nie zostaną lepiej wyleczeni, ale taki jest stereotyp, że lekarze na prowincji są słabi, a to nie zawsze prawda. Pani doktor Duś ogólnie jest chyba bardzo mądrą osobą, z dużą wiedzą medyczną.

22.04.2012

nie bada dokladnie w zwiasku z czym przepisuje antybiotyki niepotrzebnie i wadliwe

10.08.2011

Byłem z dzieckiem. Wizyta bardzo rzeczowa i profesjonalna. Bardzo dobre podejście do małego pacjenta!

17.10.2010

Bardzo dobra lekarka. Chodziłem ze swoja chorobą od lekarza do lekarza i dopiero ona postawiła właściwą diagnozę. Dzięki niej udało się w porę operować moją krtań. Polecam wszystkim

07.07.2010

Serdecznie polecam. Wszystko szybko i sprawnie załatwione, czas oczekiwania na wizyte był bardzo krótki. Pani Doktor bardzo mi pomogla.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Kępno"?

Prywatna Praktyka Lekarska Andrzej Misiak Gabinet Laryngologiczny
Waryńskiego 4/4