Maria Bosacka-Duś

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.75
7 opinii

Bardzo miła, znam ją tylko z dwóch wizyt, mało problemowych zresztą. Gdybym miała coś poważniejszego to nie wiem czy poszłabym do niej. Ludzi na poczekalni dość dużo, ale to sa moje takie spostrzeżenia. W Kępnie jest chyba tylko jeden otolaryngolog więc gdzie ludzie mają iść, no do pani Duś. Jeśli coś poważniejszego to jeżdzą do Kalisza, Wrocławia, Poznania. Byż może wcale nie zostaną lepiej wyleczeni, ale taki jest stereotyp, że lekarze na prowincji są słabi, a to nie zawsze prawda. Pani doktor Duś ogólnie jest chyba bardzo mądrą osobą, z dużą wiedzą medyczną.

nie bada dokladnie w zwiasku z czym przepisuje antybiotyki niepotrzebnie i wadliwe

Byłem z dzieckiem. Wizyta bardzo rzeczowa i profesjonalna. Bardzo dobre podejście do małego pacjenta!

Bardzo dobra lekarka. Chodziłem ze swoja chorobą od lekarza do lekarza i dopiero ona postawiła właściwą diagnozę. Dzięki niej udało się w porę operować moją krtań. Polecam wszystkim

Serdecznie polecam. Wszystko szybko i sprawnie załatwione, czas oczekiwania na wizyte był bardzo krótki. Pani Doktor bardzo mi pomogla.

Z pewnością jest dość zdolną lekarka, nawet miłą, tylko czuje się jej taką wyniosłość. Trudno mi powiedzieć jak leczy, bo miałam naprawdę drobny problem, wykonała to pielęgniarka. Dla mnie pani Duś zwykła, przeciętna, średnia. Nie zaszkodzi, ani też nie pomoże.

nie polecam tego lekarza, nie poznała sie na chorobie mojego męza , z polipem wielkości śliwki odesłała go do domu i nawet nie odczytała zdjęcia.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny