Maria Cybula-Walczak

Hepatolog

Dobry specjalista, warto odwiedzić i się zbadać.

Dobry specjalista, warto odwiedzić i się zbadać.

Po stwierdzeniu u mnie HCV i po wycięciu woreczka, trafiłem pod opiekę pani doktor Cybuli w ramach przychodni LuxMed. Przeprowadziła mnie przez całą procedurę przygotowawczą do przeszczepu wątroby. Wykazała wielką kompetencję i życzliwość. W każdym przypadku, gdy było to konieczne, organizowała moją hospitalizację w Szpitalu Zakaźnym. Zawsze bardzo skutecznie wspierała mnie psychicznie. Oprócz tego pomogła mojej krewnej, u której również stwierdzone zostało zapalenie wątroby typu C, wykonując dla niej biopsję wątroby w Szpitalu Zakaźnym. Obecnie, o ile mi wiadomo, pani doktor Cybulanie przyjmuje już w LuxMed.