Maria Czajkowska

Świnoujście
53,889616214,2804145

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.15
12 opinii

Czytając niektóre opinie śmiać mi się chce, ale cóż. Pani dr jest świetnym fachowcem i posiada ogromną wiedzę. Lekarz ma nie być uprzejmym i wchodzić przysłowiowo w "d*pę" pacjentce, tylko ma być lekarzem - specjalistą, który wie jak leczyć i w pore to czyni. Znam wielu lekarzy w Świnoujściu, ale pani dr jest według mnie najlepsza. Zamiast się jej bać lepiej przestrzegać jej zaleceń i uwag. Ja jestem bardzo zadowolona z pani dr i mimo wszystko będę jej pacjentką bo zależy mi na fachowcu, który zawsze w godzinach przyjęć jest w gabinecie i nie cukierkuje mi tylko mówi jak jest.

Czytam te opinie i jestem zaskoczona znam dr Czajkowską jak jeszcze pracowała w Szczecinie, prowadziła 2 moje ciąże i nie mogę powiedzieć nic złego. Była dla mnie jak psycholog wysłuchała porozmawiała wizyta w prywatnym gabinecie trwała czasami godzinę. Dla mnie jest idealnym lekarzem do którego jechałam nawet do Świnoujścia po poradę lekarską. Po jej wyjeździe nie znalazłam takiego drugiego specjalisty jak ona. Jest wyśmienitym lekarzem, specjalistą w swojej dziedzinie i nie ma co narzekać na nią.

Kompletny brak kultury osobistej, empatii.... !!! Nie rozumiem jak można tak poniżać, krzywdzić pacjentów ? Przykre bardzo......

Sadze zenie warto tracic czasu i pieniedzy dla tej pani doktor

TRAGEDIA TRAGEDIA I JESZCZE RAZ TRAGEDIA TAK MNIE POCIEŁA ZE TRZEBA BEDZIE POPRAWIAC KRZYWO WYGLADA PASKUDNIE, ETYKA TO OBCA DZIEDZINA DLA TEJ KOBIETY, NIEMILA OPRYSKLIWA, PODCZAS PORODU ALUZJE, NIEMILE ODZYWKI, OBRAZA PACJENTA. WZROKIEM JAKBY MOGLA ZABILABY, WIEDZA NIESTETY NIE PRZEKONALAM SIE O TYM WIDZAC JA AZ CIARKI PRZECHODZA!!!!! STANOWCZO ODRADZAM !!!!!

super babka :) a bałam sie jej jak cholera

może nie jest najmilsza i w dupę nie włazi ale jest świetnym fachowcem, polecam serdecznie

Mi pani dr bardzo mi pomogła,znalazła chorobą którą inni lekarze bagatelizowali, wielokrotnie słyszałam: że to nic, tak musi być ... A jednak jak trafiłam do pani dr to już był ostatni moment, a jednak ona wiedziała przy moich objawach czego szukać i gdzie. Polecam

Tragedia! Fatalne podejście do pacjenta, brak kultury osobistej!!!

Pani doktor jest bardzo ale to bardzo nie mila! Poniża pacjetki oraz ich rodzine.Zawsze wszystko komplikuje.Przebila mi wody plodowe palcami!SZCZERZE NIE POLECAM PANI DOKTOR CZJKOWSKIEJ!!!!!

Tego lekarza polecili mi znajomi w pracy gdy szukałam lekarza, który poprowadzi moją ciążę. Wcześniej miałam styczność z trzema innymi lekarzami w Świnoujściu, ale żaden nie był na tyle kompetentny, żebym powierzyła mu się w tak ważnej dla mnie sprawie. Nie zawiodłam się na pani Czajkowskiej i wszystkim będę ją polecać. Jest lekarzem bardzo konkretnym i rzetelnym. Bardzo szczegółowo tłumaczy wszystkie dolegliwości i sposób leczenia i choćby dzięki temu daje poczucie, że jest się w dobrych rękach. Nigdy od żadnego lekarza nie dostałam pełniejszej informacji o stanie mojego zdrowia.

brak kultury, Pani doktor poniża każdą pacjentkę oraz jaj rodzinę

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny