Maria Czujko

2,4

Potrafi zrobić dobrze zęba, ale często robi szybko, w pośpiechu i wychodzi byle jak na "odpiernicz" i trzeba chodzić ponownie i poprawiać, poza tym przyjmuje tylko do 13, nie każdy może pozwolić sobie na wizytę w takich godzinach, już do niej nie chodzę, polecam dr Brzuchacz:)

Stomatolog na poziomie. Zdecydowanie godny polecenia.

Stomatolog na poziomie. Zdecydowanie godny polecenia.

Polecam jak najbardziej, fachowa pomoc. Mila obsluga, dobry kontakt z klientem.

Polecam jak najbardziej, fachowa pomoc.
Mila obsluga, dobry kontakt z klientem.

zdecydowanie nieuprzejma zarówno lekarz jak i pomoc stomat. , gabinet nie jest godny polecenia

Byłam na wizycie z 4-letnim dzieckiem, dziecko nie bardzo chciało otworzyć buzię więc krzykiem do dziecka "co ty myślisz że jesteś tu sama, tam za drzwiami czekają pacjenci (w domyśle kasa) nie polecam jeżeli ma to być wizyta z dzieckiem. Teraz chodzimy do Pani Magdy Stawarz i jest super. Mała bez problemu otwiera buzię, Pani Magda jest miała a dziecko z gabinatu wychodzi szczęsliwe

wizyte zaliczam do niezbyt miłych , bardziej polecam dr. Guzik, o wiele lepsza atmosfera w gabinecie...

Byłem kilka razy u pani stomatolog Czujko. I właśnie kilka razy widziałem jak jest podenerwowna i niegrzeczna w stosunku do pacjentów (nawet małych dzieci). Odzywki ma bardzo niesympatyczne i jeżeli mam prawo wyboru to zawsze wybieram dr. Łukiańczyk.