lekarz Maria Dobkowska

Laryngolog

Szanowni państwo informuję, że z dniem 1.6.2019 zakończyłam praktykę. Dziękuję wszystkim i pozdrawiam, Maria Dobkowska

Szanowni państwo informuję, że z dniem 1.6.2019 zakończyłam praktykę.

Dziękuję wszystkim i pozdrawiam,
Maria Dobkowska

Moja znajomość z Panię Doktor rozpoczęła się gdy moja córka miała 4 latka. Nie miała odporności, chorowała ciągle i na wszystko. Najbardziej dokuczały jej zapalenia ucha. Pani Doktor wyleczyła, uodporniła lecząc głownie homeopatią, sposobami prostymi, domowymi (antybiotyk był ostatecznością). Wszystko jasno tłumaczy, w leczenie pacjenta wkłada całe swoje serce.LEKARZ Z POWOŁANIA!!! Dziś córka ma 17 lat i jeśli choróbsko ją dopada to jedziemy tylko do naszej Pani Doktor. 100% ZAUFANIA!!! Rodzina i znajomi, którym poleciłam Panią Doktor podzielają moją opinię.

Stara szkoła! Perfekcyjna opieka, bez naciągania na leki i antybiotyki. Polecam każdemu. Bardzo miła sympatyczna i kompetentna Pani starej daty. takich lekarzy już fabryka medyczna nie produkuje...a szkoda. POLECAM / REKOMENDUJE !!!!!!!!

Bardzo dobry, kompetentny lekarz z gatunku tych lekarzy, którzy myślą, analizują, tłumaczą i poświęcają pacjentowi całą swoją uwagę i czas. Pani doktór jest świetna. Jest naszym lekarzem rodzinnym, skutecznie leczy nas i naszych dzieci, jesteśmy bardzo z niej zadowoleni i polecamy ją wszystkim.

Byłam na wizycie u Pani Doktor, gdyż miałam problem z zapaleniem ucha środkowego i zapaleniem gardła. Pani Doktor jest bardzo wiekową lekarką, ma ok. 70 lat. Jest bardzo niesympatyczna,krzyczała na mnie bez powodu,zwracała się do mnie w niekulturalny sposób.Jest bardzo nerwowa. Miałam ochotę uciekać z jej gabinetu...zdecydowanie wszystkim odradzam wizytę u Tej Pani.

Pani doktór nie spełniła moich oczekiwań.Tak sie poczułam jakbym była u lekarza przed wojną.

Pani doktor skutecznie wyprowadziła mojego synka z nawracających problemów z 3. migdałem. Antybiotyku nie widzieliśmy już od półtorej roku. Leczymy się homeopatią. Pani doktor jest bardzo wspierającą.

SUPER LEKARZ!!!! Osoba bardzo kompetentna i poważnie podchodzi do pacjenta.Wyleczyła mojego syna z poważnego stanu chorobowego .Antybiotyk przepisuje w ostateczności. Stosujemy się do zaleceń cały czas od lipca zeszłego roku i dodam,że syn -przedszkolak miał tylko dwa lekkie przeziębienia. Jest to dla nas dużym sukcesem gdyż rok wcześniej w przedszkolu raczej go nie było niż był.POLECAM!!!!!

SUPER LEKARZ!!!!

najlepszy lekarz jakiego dotąd spotkałam zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych , homeopata , nie szafuje antybiotykami , zaleca nawet różne domowe metody wspomagania odporności

Dobry, kompententny lekarz, trochę oschły w obyciu

Dobry, kompententny lekarz, trochę oschły w obyciu