Maria Dubiel-Teleszyńska

Począwszy od poczekalni. Zima jest tam po prostu zimno. Pani doktor w gabinecie ma nadmuch ustawiony na siebie natomiast w pokoju do badań już jest zimno. Wracając do poczekalni pielęgniarka w rejestracji jest naburmuszona i niemiła.niechetna do udzielwnia pomocy Opóźnienia są nawet 2 godzinne. Pani doktor potrafi wziąć 20 zl za wypisanie zwolnienia chorobowego pomimo ze bylam jej stala pacjentka w ciąży. poza tym zamiast omawiac Twoja ciaze opowiads o swoum zyciu prywatnym i problemach z dziecmi. Zapisuje najdrozsze lekarstwa. Nie pyta czy kogis na nie stac.

Niestety , ale Pani 'doktor' nie dość, że potraktowała mnie przedmiotowo, to jeszcze w beszczelny sposób zwrociła uwage, ze zawracam jej głowe. Pominę fakt, że z potwornym bólem podbrzusza zawiozła mnie do szpitala siostra, gdzie ledwo byłam w stanie sie poruszac. Ale zakłócilam jakze cenny , wolny czas bardzo nieuprzejmej .. kobiecie. Dziwne, bo kobieta kobiete powinna zrozumiec w takiej sytuacji. Najwyrazniej jest po prostu robotem.

Niestety

Bardzo kompetentna, doswiadczona, zaangazowana w leczenie, umiejetnie podchodzi do kazdej kwestii medycznych, sprawdza wszystkie metody leczenia i wybiera najlepsza biorac pod uwage ratowanie zdrowia pacjenta i jego dalsza pomyslnosc i dobro.Jako jedyna interesuje sie dobrem wszystkich pacjentek nie tylko swoich.Zaglada do kazdej sali i pyta o samopoczucie kazdej pacjentki.Zawsze mila, uprzejma, pomocna i skuteczna.Dzieki niej zyje dwojka moich dzieci.Polecam i wystawiam najlepsze rekomendacje.

Wspanialy lekarz.Polecam calym sercem.Dba o dobro pacjentki najlepiej jak moze.Dziekuje Pani doktor.

polecam panią dr Teleszynska , jest SUPERRR

polecam panią dr Teleszynska
, jest SUPERRR

Wspaniała pani doktor,godna polecenia.Polecam wszystkim.

Wspaniała pani doktor,godna polecenia.Polecam wszystkim.

od wielu lat jestem pacjentką Pani doktor i nie mam zastrzeżeń

od wielu lat jestem pacjentką Pani doktor i nie mam zastrzeżeń

Kobieta z dużym sercem , amgażuje sie w problemy pacjentki.Ludzki " Anioł" .Wszystkiego dobrego Pani Doktor. Pacjentka z Lipinek

Pacjentka z Lipinek