lekarzMaria Dzierzyńska

Lekarz orzecznik ZUS

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.0512345
6 opinii

• 5

Pani Doktor odeszła 21.06.2013 r., była wspaniałym specjalistą... Niech odpoczywa w Pokoju... [*] Dziękuję Jej za wszystko!!!

• 5

rzetelna, zyczliwa i kompetentna lekarka. oby wiecej takich!

• 5

Obiektywna, rzetelna, sprawiedliwa. Lekarka, która słucha od początku do końca pacjenta i poświęca naprawdę dużo czasu. Mam nadzieję, że wszyscy lekarze orzecznicy w ZUS-ie są tak kompetentni jak Pani doktor.

• 5

Też jestem niepijącym alkoholikiem. Kilka lat temu,na początku mojej abstynencji,na komisji p.doktor nie przedłużyła mi L-4.Faktycznie dalsze zwolnienie nie należało mi się.Nie chciało mi się pracować.Cały świat był zły tylko nie ja.Czułem się pokrzywdzony.Doktor Dzierżyńska wytłumaczyła mi żebym wziął się w garść i znalazł jakieś zajęcie,a nie użalał się nad sobą jak stara baba.No i żebym utrzymał abstynencję.I co?I tak zrobiłem.Dzisiaj jestem jej za to wdzięczny.Surowa ale SPRAWIEDLIWA. Pozdrawiam p.Doktor. Paweł AA

• 1

Po wizycie u tej Pani jako lekarza orzecznika ZUS mogę stwierdzić jedno - na studiach lekarzy trzeba uczyć kultury i szacunku do drugiego człowieka. To co pisała poprzedniczka, za swoje pieniądze poczułem się jak świnia, pasożyt i cham. Płacę uczciwie składki od 20 lat i co z tego mam jak choruję? Nic. Wstydzę się że muszę płacić ZUS. Nie dziwię się już, że ludzie pracują na czarno, ja teraz też zacznę bo mam taką możliwość. Pieniądze wsadzę do swojej kieszeni, a nie do bagna o nazwie ZUS. Tragedia!!!

• 2

Jako lekarz orzecznik ZUS bardzo niemiła osoba.Zostałam obrażona,wyzwana od pasożytów przez tego lekarza.Do furii doprowadziła tą Panią informacja o tym,że mam POCHP a nadal nie poradziłam sobie z rzuceniem palenia i jestem alkoholiczką(nie pijącą od 5 lat).No i cóż ja przepracowałam skoro w czasie 21 lat zatrudnienia w jednym zakładzie urodziłam czwórkę dzieci i korzystałam z urlopów wychowawczych. Trafiłam do tej Pani wzywana w celu stwierdzenia zasadności zwolnienia,które dostałam do czasu zabiegu(dotyczy ręki,a więc nic wspólnego z nałogami).Wyszłam z gabinetu z wielkim niesmakiem. Ach...dużo by opowiadać...

Gdzie przyjmuję

place 11

Poznań
    52,40637416,9251681

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat