lekarz Maria Dzierzyńska

Opinii6

Maria

28.06.2013

Pani Doktor odeszła 21.06.2013 r., była wspaniałym specjalistą... Niech odpoczywa w Pokoju... [*] Dziękuję Jej za wszystko!!!

06.02.2012

rzetelna, zyczliwa i kompetentna lekarka. oby wiecej takich!

rzetelna, zyczliwa i kompetentna lekarka. oby wiecej takich!

26.11.2011

Obiektywna, rzetelna, sprawiedliwa. Lekarka, która słucha od początku do końca pacjenta i poświęca naprawdę dużo czasu. Mam nadzieję, że wszyscy lekarze orzecznicy w ZUS-ie są tak kompetentni jak Pani doktor.

ptasznik63 ptasznik63

04.11.2011

Też jestem niepijącym alkoholikiem. Kilka lat temu,na początku mojej abstynencji,na komisji p.doktor nie przedłużyła mi L-4.Faktycznie dalsze zwolnienie nie należało mi się.Nie chciało mi się pracować.Cały świat był zły tylko nie ja.Czułem się pokrzywdzony.Doktor Dzierżyńska wytłumaczyła mi żebym wziął się w garść i znalazł jakieś ...

Też jestem niepijącym alkoholikiem.
Kilka lat temu,na początku mojej abstynencji,na komisji p.doktor nie przedłużyła mi L-4.Faktycznie dalsze zwolnienie nie należało mi się.Nie chciało mi się pracować.Cały świat był zły tylko nie ja.Czułem się pokrzywdzony.Doktor Dzierżyńska wytłumaczyła mi żebym wziął się w garść i znalazł jakieś zajęcie,a nie użalał się nad sobą jak stara baba.No i żebym utrzymał abstynencję.I co?I tak zrobiłem.Dzisiaj jestem jej za to wdzięczny.Surowa ale SPRAWIEDLIWA. Pozdrawiam p.Doktor.
Paweł AA

30.04.2010

Po wizycie u tej Pani jako lekarza orzecznika ZUS mogę stwierdzić jedno - na studiach lekarzy trzeba uczyć kultury i szacunku do drugiego człowieka. To co pisała poprzedniczka, za swoje pieniądze poczułem się jak świnia, pasożyt i cham. Płacę uczciwie składki od 20 lat i co z tego mam jak choruję? Nic. Wstydzę się że muszę płacić ZUS. Nie dziwię się już, że ludzie pracują na czarno, ja teraz też zacznę bo mam taką możliwość. Pieniądze wsadzę do swojej kieszeni, a nie do bagna o nazwie ZUS. Tragedia!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Lekarz orzecznik ZUS Poznań"?

Leszek Kaszecki

ZUS Starołęka