lekarz Maria Fischer

Pediatra

19.04.2012

najlepsz`y pediatra z ajkim miałam do czynienia , zawsze kompetntna, zawsze ma czas dla pacjenta, zawsze usmiechnieta do swoich małych pacjentów podchodzi bardzo indywidualnie,.

14.01.2012

Lekarz z powolania to daje sie zauwazyc malo takich dzis. Inni potrafia tylko pieniadze liczyc

06.02.2011

Moja 6 tygodniowa córcia miała silną wysypkę na twarzy i do tego strasznie płakała a pani doktor jej nie przyjęła ponieważ miała za dużo pacjentów a potem dyżur. No i jeszcze nie należałam do jej przychodni. Nie polecam.

26.03.2010

Polecam naprawdę dobry lekarz, miła spokojna, zawsze uśmiechnięta. Diagnoza 100% pewna. Lecz jeśli ktoś szuka nie wiadomo czego to go nikt nie zadowoli. Naprawdę POLECAM.

21.02.2010

pani doktor robi tylko dobre wrazenie,ale przy blizszym poznaniu do konca nie jest wiarygodna,osobiscie nie polecałabym

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Elbląg"?

Robotnicza 183e

Elbląg

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS I" s.c.
Ul. Królewiecka195

Bema