Maria Fischer

Elbląg
54,180210419,40841510 601 66 76 07

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.15
6 opinii

najlepsz`y pediatra z ajkim miałam do czynienia , zawsze kompetntna, zawsze ma czas dla pacjenta, zawsze usmiechnieta do swoich małych pacjentów podchodzi bardzo indywidualnie,.

Lekarz z powolania to daje sie zauwazyc malo takich dzis. Inni potrafia tylko pieniadze liczyc

Moja 6 tygodniowa córcia miała silną wysypkę na twarzy i do tego strasznie płakała a pani doktor jej nie przyjęła ponieważ miała za dużo pacjentów a potem dyżur. No i jeszcze nie należałam do jej przychodni. Nie polecam.

Polecam naprawdę dobry lekarz, miła spokojna, zawsze uśmiechnięta. Diagnoza 100% pewna. Lecz jeśli ktoś szuka nie wiadomo czego to go nikt nie zadowoli. Naprawdę POLECAM.

pani doktor robi tylko dobre wrazenie,ale przy blizszym poznaniu do konca nie jest wiarygodna,osobiscie nie polecałabym

Super Lekarz naprawdę polecam, bardzo dobre podejście do dziecka, naprawdę warto oddać dziecko pod dobrą opiekę a Pani Maria jest chyba najlepszym pediatrą,świadczą o tym kolejki i dobre słowo które idzie za nią. POZDRAWIAM i naprawdę polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny