lekarz Maria Gacek

Endokrynolog

Pani doktor Maria Gacek to lekarz godny polecenia,bardzo dokładna,rzetelna i sympatyczna.Poświęca pacjentowi czas bez patrzenia na zegarek

Nie polecam, półtora roku chodziłam z guzem tarczycy, tylko obserwacja żadnych leków i w efekcie dorobiłam się nadczynności. W dniu biopsji tarczycy poprosiłam o L4, źle się czułam i był wielki problem z dostaniem tego druku. Żadnych pomysłów na leczenie poza operacją radykalną, nie potrafiła wskazać szpitala, do którego najlepiej pójść. Odeszłam do innego endokrynologa, który na wieść, że półtora roku leczyłam się bez leków, kilka razy pytał, czy na pewno chodziłam do endokrynologa. LittleEmerald

uwazam ze lekarz jest godny zaufania i ma czas dla pacjenta

uwazam ze lekarz jest godny zaufania i ma czas dla pacjenta

Wspanialy lekarz. Uprzejmy i kompetentny. Przejmuje się losem pacjenta, kieruje na badania, jest godny zaufania. Gorąco polecam! Rzadko spotyka się tak dobrych lekarzy.