lekarz Maria Iwanowska

Chodziłam do pani doktor z dwójką dzieci i byłam bardzo zadowolona.Ciepła,miła i kompetentną.Jeżeli czegoś nie wiedziała chętnie kierowała do specjalistów i nie żałowała skierowan na różne badania- jeżeli była taka potrzeba.Bardzo nam jej brakuje w Aldemedzie .

Nie polecam, Pani doktor przepisuje cały czas te same leki, moje dziecko wracało po dwóch tygodniach z tymi samymi objawami, pomieszczenie bardzo zimne, jak poprzednicy uważam, że lekarz odpowiedni przy mniej groźnych chorobach. Jak wszyscy pediatrzy w Aldemedzie - KIEPSKO.

jak poprzednicy uważam, że lekarz odpowiedni przy mniej groźnych chorobach.
Jak wszyscy pediatrzy w Aldemedzie - KIEPSKO.

Super Polecam.. Kilka dni i po chorobie dziecka!!... A tydzień się wcześniej męczyło u innego lekarza..

Pani doktor uprzejma ,konkretna.Korzystamy z leczenia od narodzin mojej córki i jesteśmy zadowolone.Zawsze kiedy potrzeba wypisuje skierowania na badania..Uważam że lekarz godny polecenia.

Dr Iwanowska jest niekompetentna, nieuprzejma. Jakość wizyty jest uzależniona od humoru pani doktor. Szuka tylko zaczepki, żeby się wymądrzyć, zwrócić uwagę jakim to jesteś niedouczonym i głupim rodzicem. NIE POLECAM

Zdecydowanie odradzam ,dr IWANOWSKA wcale nie bada noworodków osłuchuje tylko i zagląda w gardło a o badani główki zapomina,ciągle się spieszy,gada o pierdołach .

Pkt 3 Czy jest uprzejma...jeśli wizyta prywatna+kasa.Przez trzy lata (dziecko obecnie 7 lat), nie była w stanie rozpoznać alergii a w konsekwencji astmy oskrzelowej i przynajmniej raz w miesiącu przepisywała antybiotyk. Gdy się dowiedziała że dziecko jest pod opiekom alergologa odmówiła wypisania recepty z niezbędnymi lekami. Na dzień dzisiejszy dziecko nie ma najmniejszych objawów alergii ...i jest uśmiechnięte a my z nim.

Bardzo konkretna i zdecydowana,kieruje,jak potrzeba na badania i do innych spcjalistów.Jestem wdzięczna bo miała trudna sytuacje zdowotną i skutecznie mi pomogła.Polecam

Pani Doktor wszystko robi w pośpiechu, nie ma możliwości, aby dziecko osowiło się z nowym pomieszczeniem i przede wszystkim z lekarzem. Za każdym razem mam wrażenie, że ma pretensje, że się do niej przychodzi i przeszkadza.Lekarstwa zapisze na recepcie i to wszystko, jak się nie zapytasz to nic nie powie. Zdecydowanie odradzam.

Wykres powie sam za siebie. Zimne pomieszczenie po wietrzeniu to standard, wyczuwalny pośpiech. "Stare podejście".