Maria Iżycka

Lubin
51,405841916,16796080 76 746 67 74

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.05
21 opinii

Piszę tą opinie , aby kobiety- pacjentki dr Iżyckiej uświadomiły sobie, że taki lekarz , to nie lekarz!!!! Ja osobiście prze kilka lat chodziłam do pani doktor, czego w tej chwili strasznie żałuję. Od kilku lat miałam zaburzenia miesiączkowania i problemy z wagą. O swoich nie pokojach informowałam dr Iżycką, jednak ona zamiast wysłać mnie na jakiekolwiek badania , bagatelizowała sprawę- wypisując mi tabletki antykoncepcyjne, tłumacząc, że jeśli nie chcę mieć kolejnego dziecka, to antykoncepcja tabletkami będzie najlepszym sposobem na uregulowanie moich dolegliwości. Na szczęście trafiłam na wspaniałego lekarza (dr Jurkian), która od razu po przeprowadzeniu ze mną wnikliwego wywiadu, wysłała mnie na JEDNO zasadnicze w moim przypadku badanie, a mianowicie, badanie poziomu prolaktyny w organiźmie. Diagnoza była dla mnie ciężka, ponieważ wyszło , że mam guza na przysadce mózgowej i chorobę prolaktynemie. W tej chwili jestem już po operacji guza. Jednak już nigdy nie będę zdrowa, przysadka nie podejmie pracy, a ja do końca życia jestem skazana na zastępczą terapię hormonalną, a co najgorsze już nigdy nie będę miała dzieci. A WYSTARCZYŁO, ŻEBY DR IŻYCKA WYSŁAŁA MNIE NA JEDNO BADANIE KRWI, KTÓRE WYKAZAŁO BY MOJĄ CHOROBĘ!!!!!!!! Drogie kobiet ceńcie swoje zdrowie i zanim pójdziecie na wizytę do dr Iżyckiej zastanówcie się kilka razy!!!!!!!!

b.miła i kompetętna zna sie na tym co robi i tyle

Ja do niej poszłam ponieważ mi ją polecali i jestem zadowolona, chodzilam do miklaszewicza i zrezygnowalam bo wczesniej poronilam i nie wzial pod uwage tą sprawe i jak bylam znow zagrozona a pracuje to nie dal mi zwolnienia po mimo tego ze moglam znow poronic, a ta pani izycka mi duzo pomogla i do tej pory nosze ciaze i za niedlugo rodze i jestem zdrowa:)

Masakra... Według mnie to najgorsza ginekolog w Lubinie [takie trochę przeciwieństwo Joanny Zawadzkiej-Wojtasiak - miła, ale nieprofesjonalna]. Przyszłam do niej z gorączką, miałam ropień gruczołu Barholina, a Iżycka jak mi powiedziała, jest specjalistką od "bartolinków". Powiedziała, że to natniemy i będzie po problemie, [tym swoim optymistycznym, przyjemnym tonem głosu]. I jak powiedziała, tak zrobiła, opowiadając przy tym, jak to przychodzi do niej jakaś znajoma co jakiś czas już z własnym ręcznikiem żeby fotela nie zabrudzić... Że też ja się wtedy nie zapytałam: " to co, za miesiąc ja mam przyjść znowu, z własnym ręcznikiem....?" . Nawet nie opróżniła mi ropnia do końca, zapłaciłam 100zł [to było prawie 3 lata temu, więc teraz pewnie bierze więcej] a tydzień później wylądowałam na Bema w ciężkim stanie, gdzie od razu przeprowadzono mi właściwy zabieg - marsupializację, czyli obszycie torbieli w ten sposób, by cały czas opróżniała się samoistnie. Podsumowując - Iżycka chciała usunąć skutek, nie przyczynę, podczas gdy dopiero marsupializacja usuwa przyczynę. Nie pisałam bym tego, ale byłam ostatnio znajoma została nieładnie potraktowana przez tą panią, więc przestrzegam przed nią opisując swój przypadek... Nawet jeśli wydaje Ci się miła i sympatyczna, to jej w pierwszej kolejności chodzi o kasę ;/

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,

Bardzo uprzejma i kompetentna osoba. Panią doktor o wszystko można spytać,zawsze doradzi i wyslucha. Prowadzi już moją drugą ciąże i zawsze ma odpowiednie podejście. Polecaam.

Pani doktor jest bardzo uprzejma ,miła jest wstanie zaspokoić wszystkie pytanie ,które są jej zadawane,poświęca dużo uwagi pacjentowi,polecam .

witam! czytajac przedostatnia pania jakbym widziala siebie w gabinecie pani doktor....to prawda wciaz probuje na cos naciagnac pacjentki..mi tez wciskala szczepionke za 1050 zł,wciaz te same globulki,mimo iz nie mam grzybicy,ciagle naklanianie na nastepne dziecko itd. co wizyta zawsze to samo... chyba czas przejrzec rankingi lekarzy i wybrac kogos naprawde kompetentnego...odradzam

Pani doktor jest bardzo uprzejma i ma dobre podejście do pacjenta. Prowadziła moją pierwszą ciąże i teraz prowadzi drugą,jestem bardzo zadowolona. Wszystko wytłumaczy,bada delikatnie i nigdy mi nic nie ''wciskała'' typu szczepionki czy globulki. Polecam

1. Nie ubiera rękawiczek przy badaniu 2. Kilka dni później po każdej wizycie swedzi mnie krocze 3. Standardowo zawsze przepisuje Clotrimazolum i inne pigułki dopochwowe na grzybicę, mimo iż takiej nie mam (potwierdzone u innego ginekologa) 4. Wciska ciemnotę, żeby tylko nakłonić pacjętkę na szczepienie przeciwko rakowi szyjki macicy, 3 szczepinoki, każda po 350 zł, wydatek 1050zł zbędny. Zmiany rakowe wykrywa się we wczesnym stadium przy cytologii, wystarczy ją regularnie, przynajmniej raz w roku, robić i nie ma się co bać. 5. Jeszcze nigdy nic konkretnego od tej chaoltycznej kobiety się nie dowiedziałam, zawsze co roku słysze, wyleczymi grzybicę (której nie mam), a poźniej wymrozimy nadżerkę. Nigdy nie powiedziała mi wprost, że mam grzybicę, po prostu wypisuje mi receptę, nie powie na co, nie dopuści do głosu, a bardziej ją interesuje moje życie prywatne. 6. Powiedz, że pracujesz za granicą, będzie chciała wycyckać z ciebie kasę, a później powie, zarobi przecież pani sobie. 7. Nie polecam!

Pani Maria jest bardzo miłą i sympatyczną osobą! Ma dobre podejście do pacjentki. Poświęca bardzo dużo czasu na rozmowy o dziecku i ciąży podczas badania usg. Cierpliwie słucha i odpowiada na wszystkie pytania zadawane 2razy! Polecam jak najbardziej!

Bardzo dobry ginekolog. Jestem jej pacjentką od 16 lat.

Bardzo miła i uprzejma Pani z doświadczeniem i cierpliwością.

Maria Iżycka to lekarz z powołaniem do ludzi ma bardzo ciepłe nastawienie również bardzo dobrze sprawdza w pracy.

Bardzo rozważny i kompetentny lekarz dla któęgo ważny jest pacjent nie kasa, przy tym życzliwa, empatyczna, dyspozycyjna, z poczuciem humoru, dba o dobry klimat w gabinecie, delikatna. Wspaniale prowadzi ciążę. Daje wsparcie w trudnych chwilach :)

Jestem bardzo zadowolna z usług Pani doktor.

Do Pani doktor chodzę piąty rok i bardzo sobie chwalę. Teraz również zaufałam jej i prowadzi moja ciąże, która jest dość trudna. Wykazuje się profesjonalizmem i wszystko konkretnie tłumaczy.

Ten lekarz jest nie odpowiedzialny co do swojego zawodu

Godna zaufania Pani Doktor, świetnie wypełnia swoją misją, doskonale radzi młodym pacjentkom, dobry lekarz.

Kompetentna i wszechstronnie wyjasnia niepokoje.

Bardzo uprzejma, miła, pani lekarz. Godna zaufanie, pełny profesjonalizm.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny