dr n. med. Maria Janiak

Gastroenterolog, Internista

Bradzo nie miły lekarz, postawiła złą diagnozę, przez co musiałam jechac aż do Warszawy by tam dowiedzieć się co mi dolega i gdybym była wczesniej lecozna nie dosżłoby do takiego stanu, a w dodatku docinki pani doktor o moim życiu prywatnym, naprawdę brak kultury.

Bardzo polecam Panią doktor wszystkimpacjentom chorującym na refluksy i nie tylko. Jest osobą bardzo uprzejmą i konkretną a, tak powinno być.

Bardzo dobry czlowiek, wybitna lekarka,potrafi wytłumaczyć na czym polega choroba, miałam wykonywaną w zeszłym roku gastroskopię i tylko u niej chcę mieć te badanie. Wykonuje zabieg cierpliwie, uspakaja chorego i tłumaczy to co zobaczyła. Szkoda, że w Swissmedzie tak rejestrują chorych, że musi się spieszyć. Polecam ją wszystkim z chorobą refluksową.Gdy jesteś w potrzebie to przyjmie Cię dodatkowo

Zapłaciłem 160zł za gastroskopię u pani doktor. Badanie zostało wykonane bezboleśnie ale atmosfera panując w gabinecie jest tragiczna. Pani Janiak obchodziła się ze mną jak z jakimś zwierzęciem, poza opisem badania nie chciała powiedzieć ani słowa więcej. Powiedziała że albo płace za wizytę kolejne 100zł albo niestety inni pacjęci czekają. Podziękowałem i wyszedłem, jeszcze nikt mnie tak nigdy nie potraktował. Na weterynarię a nie leczyć ludzi. Przestrzegam wszystkich!

rzeczywiście gastroskopia u Pani Dr nie należy do przyjemnych, ale zaufałem jak najbardziej pozytywnej opinii o fachowości Pani Dr jaką wydał mój znajomy i jej fachowości - mam nadzieję, że sposób badania zrekomepnsuje celna diagnoza i prawidłowe leczenie, na nic więcej nie oczekuję

U Pani Janiak robiłam kilkakrotnie gastroskopię, łącznie z pobraniem wycinków.Zawsze sprawnie , bezboleśnie i bardzo fachowo.Prawidłowa diagnoza już na początku mojego leczenia.Bardzo życzliwa, mająca zawsze czas dla pacjenta.Polecam!

Gastroskopia u dr Janiak to coś strasznego. Absolutnie nie polecam!!!! Brak podejścia do pacjenta!