dr n. med. Maria Jaworska

Jedyna Pani ginekolog której ufam bezgranicznie . Świetnie prowadzi ciąże , poświęca dość czasu na rozmowy, wszystko pięknie wytłumaczone , czuje się dobrze zaopiekowana w ciąży. A gdy czytam te opinie to się naprawdę dziwie …. Najlepszym dowodem był teraz brak Pani doktor bo była na chorobowym - pacjentki płakały na forach i w poradni szpitalnej - kiedy P.Jaworska wróci? O złym lekarzu nikt by tak ciepło i miło nie mówił …. Moją mamę prowadzi prawie 30 lat i nigdy nie było zastrzeżeń .

Bardzo dobra i przyjemna Pani Doktor. Polecam! Wszystko dobrze wytłumaczone. Osobiście jestem zadowolona.

Wszystko na plus ;) Pani doktor jest bardzo sympatyczna i to jedna z bardziej profesionalnych osób. Miła atmosfera,na oddziale tak samo ciepła,serdeczna os.

Przez nią moja kobieta urodziła w 25 tygodniu dobrze że trafiła do zdroji. Potrafi tylko brać pieniądze i nic więcej. żgadzam się z opinią wyżej że te 5 to sobie sama wystawiła bo ostatnio często słyszę że zaniedbujr swoje pacjentki.

Pani doktor to jedyna osoba której ufam.Wyleczyła mnie nie z jednej dolegliwości,zawsze trafiona diagnoza. Każda wizyta przeprowadzona w miłej atmosferze,na oddziale tak samo ciepła i serdeczna.

Bardzo dobry lekarz.Mila i rzetelna.Byłam dopiero 2 razy u p.doktor i juz nie będe zmieniac ginekologa.Wyrazy szacunku i podziękowania.

Zdecydowanie nie polecam! Byłam w szpitalu gdzie zostałam strasznie potraktowania przez Pania Jaworska. Na samym poczatku juz kiedy to przyjechałam z bolami do szpitala spotkałam sie z całkowitym brakiem kultury. Później było tak samo nawet kiedy przyszla na badanie 2 dni po krzyczała aby sie pospieszyć ( ze swiezymi szwami).

PRZEPISUJE LEKI KTORE NIE POMAGAJA.ZA MALO CZASU POSWIECA PACJETCE,NIE ODPOWIADA NA PYTANIA TYLKO SAMA MOWI CO CHCE.NIE POLECAM

wspaniały lekarz i potrafi pomóc. Miałam operację i już minął rok jak czuję się wspaniale. Bez problemów i komplikacji. szef praktycznie artystyczny. jetsem bardzo zadowolona i polecam wszystkim Paniom wizytę u niej. Jestem jej pacjentką od 11 lat i nigdy nie zamieniłabym jej na innego lekarz !!!!!!!!!!!!!

Na prawdę warto , jest to osoba kompetentna ,dbająca o pacjęta, znająca wielu innych lekarzy po fachu i w razie potrzeby kieruje do innego specjalisty ,który może pomóc.