lekarz Maria Karabuła

Lekarz rodzinny

2,9
2,9

Jestem zaskoczony poprzednimi wpisami. Dla mnie to dobry lekarz , konkretny i bardzo dobry diagnosta. Nigdy nie miałem problemu z badaniami ani z terminami wizyt. Od wielu lat leczę się u Pani Doktor wiec ma opinia nie jest z jednej czy kilku wizyt. Zdecydowanie polecam.

jako osoba bezpośrednio związana z medycyną,muszę wyrazić w stu procentach negatywną opinię.ta pani,nie wiem jakim cudem dorobiła się tytułu lekarza,gdyż niestety powinno być jej dożywotnio odebrane prawo wykonywania zawodu.Kompletnie nie ma zielonego pojęcia co robi,specyfiki które zaleca dobierane są metodami na oko i chybił-trafił,wykazuje się ona kompletnym brakiem wiedzy i na dodatek odmawia jakichkolwiek badań,oszczędza na pacjentach jak tylko się da.moje składki jakiś czas sponsorowały tę przycchodnię,ale mam dość.kilka razy w ciągu paru lat byłam u tej pani,i nigdy nie postawiła prawidłowej diagnozy,zawsze odmawiała skierowań i badań.ponoć każdy powinien raz w roku mieć zrobione podstawowe badania,ale powiedzcie mi państwo jak skoro ta pani skierowania nie da,a od tego właśnie jest....nikomu nie polecam tej persony,za to choćby najbliższą przychodnię na komorowskiego,jak najbardxiej,to samo szwedzka.

kilkanaście lat temu ten ośrodek funkcjonował zupełnie inaczej.. było pełno lekarzy, punkt poboru krwi, dentysta i nawet apteka a teraz jest jeden wielki chłam.. odkąd Pani doktor wzięła pod swoje skrzydła cały ośrodek - jeden lekarz na krzyż aby umówić się a wizytę trzeba czekać czasami 2 dni, jakaś parodia w tym czasie co ma zrobić chora osoba????...dodzwonić się do przychodni graniczy z cudem...a pani pielęgniarka z recepcji (jasne rude włosy) jest bardzo niesympatyczna -wszystko robi z łaską;/

Pani doktor może rzeczywiście sprawia wrażenie trochę zakręconej jak Goldie Hawn w "Ptaszku na uwięzi" ale to raczej objaw zaganiania i troski o pacjenta , a nie lekceważenia. Z własnej inicjatywy zleca badania krwi pod różnym kątem ( ja miałem 4 razy w ciągu ostatniego roku ) , informuje o aktualnych bezpłatnych programach profilaktycznych .Pani doktor informuje o możliwości przepisania tańszych zamienników , nie przepisuje zbędnych leków i nie wystawia lewych zwolnień . Wypowiedzi o tym,że niejednemu z osiedla pomogła przenieść się na tamten świat to pomówienie - rozpowszechniane przez rodzinkę pewnego alkoholika z okolic przystanku Na Krępaku.Pani doktor jest jednocześnie Kierownikiem przychodni , spoczywa na niej w związku z tym szereg obowiązków administracyjnych ( np. rozliczenia z NFZ ) trudno jej czynić zarzut ,że jest postrzegana jako businesswoman. Co do rozmów telefonicznych to rzeczywiście faktem powszechnie wiadomym że w przychodni jest rejestracja telefoniczna i Pani doktor czasami też zdarzy się odebrać telefon od pacjenta .Kolejki i opóźnienia wywołują słuchaczki pewnej toruńskiej rozgłośni.

Ta kobieta w ogóle nie zna się na swojej pracy. Ma problemy z własną niepoczytalnością. Całą uwagę skupia na prowadzeniu jakiegoś przydrożnego hoteliku, który sama sklasyfikowała na 5 gwiazdek a nie na zdrowiu pacjentów, których leczy. Jestem zniesmaczona i zbulwersowana postawą Pani (powiedzmy) doktor. Myślę iż w Kobierzynie by jej nie wyleczyli.

jeden z najgorszych lekarzy jakich znam, wszystko robi z "łaską", doprosić się o coś to za mało, jakby dało się w łapę to byłoby pewnie zupełnie inaczej.. nie polecam a na osiedlu mówi się, że nie jednego wpędziła już do grobu..

nie polecam a na osiedlu mówi się, że nie jednego wpędziła już do grobu..

Pani doktor jest najgorszym lekarzem jakiego znam a przyznam, że znam ich dosyć sporo gdyż sama pracuje w służbie zdrowia. Dr Karabuła w przychodni zachowuje się tak jakby wszystko było ważne(kawa, rozmowy telefoniczne lub przyjmowanie przedstawicieli firm farmaceutycznych) oprócz pacjentów. Owszem może i cieszy się zainteresowaniem, ale tylko osób w podeszłym wieku, którym nie przeszkadza czekanie w kosmicznej kolejce nawet 1,5h mimo iż wizyta umówiona była na konkretną godzinę. Lekarz ten ma ogromny problem z wypisywaniem skierowań dla pacjentów oraz kierowaniem np do sanatorium. Nikomu nie życzę takiego lekarza rodzinnego. Ja osobiście przepisuje siebie i całą moją rodzinę w inne miejsce bo to jak wygląda opieka nad ludźmi przez Panią dr nie mieści się w głowie!

Pani doktor jest osobą kompetentną ,serdeczną i poświęca wystarczająco dużo czasu każdemu pacjentowi. Niestety codziennie do pani doktor ustawiają się babcie opowiadające o swoich wybitnych wnuczkach studujących na 4 kierunkach...zapominając o tym ,że czekają inne osoby w kolejce. Pani doktor chętnie kieruje na badania profilaktyczne i informuje o programach w ramach których można bezpłatnie się przebadać( otyłośc , cukrzyca , prostata , mammografia)

Jestem bardzo zaskoczona pozytywnymi opiniami na temat tej Pani. Niestety Pani doktor nie interesuje sie swoimi pacjentami. Szkoda jej pieniędzy na badania profilaktyczne, które są tak ważne w przypadku np. osób, u których rodzin wystąpiły choroby takie jak np. cukrzyca, miażdżyca. Prosze zwrocic uwagę, że opinie Barbary i osoby anonimowej zostały napisane zaraz po sobie, Barbara wyrazila pozytywna opinię 2,5 h po anonimie w tym samym dniu.

Pani Doktor uratowala zycie mojej mamie i dlatego jest najlepszym lekarzem w kraju. Nic dodac nic ujac. Lekarzem jest z wyboru i z poswiecenia. Bardzo analitycznie i racjonalnie, korzystajac z osiagniec techniki podchodzi do problemu i konsultuje sie z innymi a dopiero pozniej podejmuje decyzje.A to unikalne. Na moja mame Prof. z Czerwonej Kliniki w Krakowie wydal wyrok, ze rak z przezutami ... i operacji nie bedzie bo to, dopiero na prosbe i interwencje Pani Doktor otwarto glowe... i byla woda w mozgu, ktora dawala efekt na usg, jak rak ...