dr n. med.Maria Korpal-Szczyrska

Endokrynolog, Pediatra

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.3512345
24 opinie

• 1

endokrynolog z lekka nadwaga w dolnych partiach ciała z pamięcią mojej prababci ktoś chce ryzykowac to proszę ja jednak raz bylam z córcia i więcej nie mam zamiaru.

Bardzo Dobry lekarz polecam :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

• 1

niestety ale wiek już chyba nie ten jesteśmy bardzo zniesmaczeni wizytą u tej Pani dobrze ze nasze dziecko jeszcze mało rozumie.

• 5

Wspaniała lekarka. Trafiłam z polecenia i nie żałuję. czasami bywa, że sytuacja mnie zmusza, by skorzystać z pomocy lekarza rodzinego w mojej miejscowości, co kończy się róznie. Pani doktor jednak tak prowadzi mojego syna, że choroba zostaje wyleczona. pełen profesjonalizm, serdeczność, ciepłe podejście. lekarka godna zaufania.

• 5

Polecam z reka na sercu, mialem kontakt z innymi lekarzami w palacej kwestii, mieszkam poza granicami kraju wiec i tam korzystalem z pomocy lekarskiej, nigdzie jednak nie dostalem tak profesjonalnej porady jak u pani doktor. polecam

• 5

Leczę synka Michałka od 9 lat u Pani dr Korpal-Szczyrskiej, jest to wspaniały lekarz specjalista!!Jestem bardzo zadowolona, Pani doktor ma niesamowitą wiedzę i jest bardzo troskliwa, zawsze wytłumaczy diagnozę i sposób leczenia. Leczenie mojego syna jest zawsze skuteczne. Mój syn bardzo lubi chodzić do jej gabinetu. Szczerze polecam wszystkim takiego Pediatrę! Agnieszka Wojciechowska

• 5

jestem bardzo zadowolona uprzejma miła i konkretna a o to przecież chodzi

• 5

Bardzo kompetentna, miła i uprzejma lekarka. Ma czas na dokładne badanie, a także dla dziecka i rodziców. To co czytam o Niej negatywnego - to albo ktoś jej nie zna albo nie lubi ? Napewno nie jest emerytką i leczenie stosuje odpowiednie! Moje dziecko uwielbia Ją i zawsze chętnie idzie na wizytę do swojej Pani Doktor. Oby Więcej takich lekarzy Gorąco polecam Małgosia W.

• 1

lekarka starsza ma swoj kanon leków z poprzedniego wieku i tylko je zaleca, zadnych nowości od niej sie nie mozna spodziewac a szkoda swiad idzie do przodu, malo nowoczesna.

• 5

Niezwykle kompetentna Pani Doktor. Niektóre z opisów wcześniejszych w ogóle nie pasują do Niej - może pomyłka w nazwisku lub jakiegoś członu? Moja Córka leczy się u Pani Doktor od 13 lat z powodów endokrynologicznych, dodatkowo w przypadku każdych infekcji i in. schorzeń. Bardzo wnikliwe badanie, długie, bardzo dobre wytłumaczenie i dziecku i rodzicowi mechanizmu choroby, dlaczego ordynowane są te a nie inne leki. Dodatkowo Pani Doktor jest niezwykle miła. Zdecydowanie godna polecenia:)

• 1

Trafić do niej to fatalna pomyłka!!!! Bez potrzeby dała prochy mojemu maleństwu. Niby profilaktycznie na niedoczynność tarczycy, której nie stwierdziła!!! Jej opinie zupełnie nie potwierdzały się u innych specjalistów. Zdecydowanie odradzam!!!

• 1

to ona jeszcze przyjmuje??przeciez to juz starsza kobieta ale chyba nikt z razsadkiem to babci nie pojdzie bo to bledem lekarskim grozi.

• 1

niestety nie moge nic dobrego powiedziec jestem matka a ta babcia pani doktor traktowala mnie jak nastolatke czulam sie jak gowniara ktora nie potrafi zajac sie wlasnym dzieckiem.pani doktor nie ma wiedzy bierzacej to co wie to wiedza z lat komuny o czym swiadczy jej wiek.nie polecem stanowczo nie nadaje sie juz do pracy ale na emeryture!!!!

• 1

Tragedia!!! Chamska, nieuprzejma, niemiła i wszystkowiedząca. Dziecko traktowała jak intruza i wciąż powtarzała: siadaj, nie ruszaj,zostaw to , czy ty nie słyszysz co się do ciebie mówi itd. Po wizycie dziecko się rozpłakało i miało zły humorek. Kobieta ma uprzedzenie do dzieci i dorosłych. Nie słuchała co rodzice mówili bo to przecież "matoły" - takie odniosłem wrażenie. Jeżeli ktoś chce się podenerwować, słuchać jak jego dziecko jest obrażane, rodzice ignorowani to zapraszam na wizytę do pani dOKtor która wykłada na uniwersytecie (ciekaw jestem jakim?). Jednym słowem: nie polecam. Z takim podejściem to do krów, a nie do dzieci. Pacjent jednej wizyty.

• 1

niestety wg opini( większośc pozytywnych) wybrałam się do doktor i jestem zawiedziona popieram poprzednika Pani doktor emeryturka już chyba się kłania, za długo pracowań to nie zdrowo i można jeszcze małym pacjentom niechcąco zaszkodzić.Wizyta kojarzy mi sie z wizyta chorego na altzhaimera!!!! Nie polecam!!!

• 1

wizyte u pani doktor moge przyrównać do prowadzenia samochodu przez 90 cio latka.Wiedza z lat prl leki przepisywane i zalecane to antyki.Uwqażam że czas pomysleć o emeryturzę skoro z główką - pamiącią już nie tak dobrze....

• 4
  • 5

Niestety nie mam możliwości dalszego leczenia się u Pani Doktor, ponieważ specjalizuje się w leczeniu dzieci. Byłam pierwszy raz na wizycie w wieku 17 lat, od razu skierowała mnie do szpitala, na swój oddział, na wszystkie badania, spędziłam tam 5dni, ale przynajmniej dowiedziałam się co mi dolega. Moi wcześniejsi lekarze nawet nie pofatygowali się, żeby sprawdzić co mi jest, nie poinformowali mnie o istnieniu takich badań. Byłam bardzo zadowolona z Pani Doktor. Za wizytę zapłaciłam 60 albo 80zł, ale w gabinecie z zegarkiem w ręku byłam 32 minuty, a u innych lekarzy po 5min płaciłam 100zł i więcej. Uważam, że Doktor Korpal jest naprawdę dobrym endokrynologiem. Szczerze polecam.

• 5

Najlepszy lekarz, prowadzi moje dziecko od prawie 4 lat czyli od urodzenia i nawet jak sie wyprowadzilismy za granice to i tak bedzie leczyć córke u pani Dr Maria Korpal-Szczyrska Iwona i Wanessa pozdrawiamy serdecznie

• 5

polecam panią doktor bardzo miła uprzejma i fachowa

• 1

naczytałam sie dobrych opinii i niestety z przykroscia stwierdzam, ze nie jest to osoba do ktorej mozna miec zaufanie, jako do lekarza. Badajac moja corke pierwszy raz, nawet nie zrobila dokladnego wywiadu, zniecierpliwiona poganiala ja, zeby sie szybciej rozbierała do badania, nie interesowalo ja chyba nic poza tym, zebym jak najszybciej wyszla z gabinetu, bo juz czekali inni. Nie wytlumaczyla mi dokladnie jaka moze byc przyczyna takiego a nie innego stanu zdrowia mojego dziecka, a na moje pytania, niecierpliwie zbywala. Nie wymagam nic wielkiego- po prostu chcialam isc do specjalisty ktory zbada, wytlumaczy i otoczy opieka coreczke, a trafiłam, do niesympatycznej, nie sluchajacej pacjenta lekarki, ktora ma za malo czasu i cierpliwosci, zeby zbadac malego pacjenta. Ale najgorsze jest to, ze druga lekarka, tydzien pozniej zbadawszy moje córcie jeszcze raz, stwierdzila, ze nie zgadza sie z diagnoza i po wnikliwym badaniu i dokladnym wywiadzie zalecila inne leczenie! Nie podwazam kompetencji zadnej z nich ale wydaje sie ze,pani dr Korpal stwierdzila, ze mozna sobie pozwolic na niesympatyczne, niecierpliwe traktowanie pacjenta- nawet jesli jest to mala dziewczynka... SMUTNE

Nigdy nie spotkałam tak dobrego lekrza,polecam w 100% .Małgorzata z Gdyni

• 5

Opieka wnikliwa,troskliwa i naszym zdaniem profesjonalna. rewelacyjne podejście do małych pacjentów.gorąco polecamy.Iwona i Rafał

• 5

Najlepszy lekarz, prowadzi moje dziecko od 6 lat i... nigdy innego!!

• 5

specjalista najwyższej jakości.Fachowość i jeszcze raz fachowość!Leczyłam córkę wiele lat a nawet jeszcze teraz,mimo że już dawno zakończyliśmy leczenie korzystam z uprzejmości i rad!Alicja Kowalska-Gdańsk

Gdzie przyjmuję

place 11

al. Wojska Polskiego 31c lok. 2
    Gdańsk
    54,388278418,58325770 58 341 36 46

Kalendarz przyjęć

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat