dr n. med. Maria Korpal-Szczyrska

Pediatra, Endokrynolog

Byłam u pani doktor i jestem zachwycona jej stosunkiem i cierpliwością do mojej nastoletniej córki i tłumaczeniem choroby i leczenia . Serdecznie polecam, najlepszy lekarz z jakim sie spotkałam Monika

Monika

Pani doktor, może i jest dobrym specjalistą , jednak chyba już się wypaliła zawodowo i najwyższy czas odejść na emeryturę. Jej podejście do dzieci jest poprostu irytujące. Ze względu na choroby córki odwiedzamy różnych specjalistów, ale tylko od tej pani wychodzimy tak zdenerwowani. Jeżeli ktoś potrzebuje, dobrego i uprzejmego specjalistę, to tej Pani szczerze nie polecam, a jeżeli ktoś potrafi zacisnąć zęby i co parę miesięcy zniesie arogancki ton Pani doktor, to śmiało może się zapisywać na wizytę.

Wyjątkowo dobry i uprzejmy lekarz. Leczy mojego syna od kilku lat. Już na pierwszej wizycie postawiła dokładną diagnozę i dzięki zastosowanemu leczeniu syn jest dzisiaj zdrowy. Przedtem za grube pieniądze odwiedziłam kilku endokrynologów, którzy nie umieli rozpoznać choroby syna. Ma dobre podejście do dzieci. Leczą się u niej moi znajomi i rodzina. Monika D.

Monika D.

endokrynolog z lekka nadwaga w dolnych partiach ciała z pamięcią mojej prababci ktoś chce ryzykowac to proszę ja jednak raz bylam z córcia i więcej nie mam zamiaru.

endokrynolog z lekka nadwaga w dolnych partiach ciała z pamięcią mojej
prababci ktoś chce ryzykowac to proszę ja jednak raz bylam z córcia i
więcej nie mam zamiaru.

Bardzo Dobry lekarz polecam :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Bardzo Dobry lekarz polecam :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

niestety ale wiek już chyba nie ten jesteśmy bardzo zniesmaczeni wizytą u tej Pani dobrze ze nasze dziecko jeszcze mało rozumie.

niestety ale wiek już chyba nie ten jesteśmy bardzo zniesmaczeni wizytą
u tej Pani dobrze ze nasze dziecko jeszcze mało rozumie.

Wspaniała lekarka. Trafiłam z polecenia i nie żałuję. czasami bywa, że sytuacja mnie zmusza, by skorzystać z pomocy lekarza rodzinego w mojej miejscowości, co kończy się róznie. Pani doktor jednak tak prowadzi mojego syna, że choroba zostaje wyleczona. pełen profesjonalizm, serdeczność, ciepłe podejście. lekarka godna zaufania.

Polecam z reka na sercu, mialem kontakt z innymi lekarzami w palacej kwestii, mieszkam poza granicami kraju wiec i tam korzystalem z pomocy lekarskiej, nigdzie jednak nie dostalem tak profesjonalnej porady jak u pani doktor. polecam

Leczę synka Michałka od 9 lat u Pani dr Korpal-Szczyrskiej, jest to wspaniały lekarz specjalista!!Jestem bardzo zadowolona, Pani doktor ma niesamowitą wiedzę i jest bardzo troskliwa, zawsze wytłumaczy diagnozę i sposób leczenia. Leczenie mojego syna jest zawsze skuteczne. Mój syn bardzo lubi chodzić do jej gabinetu. Szczerze polecam wszystkim takiego Pediatrę! Agnieszka Wojciechowska

Szczerze polecam wszystkim takiego Pediatrę!
Agnieszka Wojciechowska

jestem bardzo zadowolona uprzejma miła i konkretna a o to przecież chodzi