lekarz Maria Krajewska

1,9
1,8
2,1
1,7

Niestety Pani Doktor Krajewska przepisuje tylko leki nasenne i nich innego ja nie interesuje. Jestem ciekawa jak sie zakonczy leczenie mojej mamy, ale napewno nie dobrze...

Jestem ciekawa jak sie zakonczy leczenie mojej mamy, ale napewno nie dobrze...

Ta Pani powinna być dyscyplinarnie zwolniona z wykonywania zawodu lekarza psychiatry. W tym zawodzie niezbędna jest bowiem empatia i umiejętność rozmowy z pacjentem. Rozchwiana emocjonalnie, bez poprawy po przepisanych przez Panią lekarstw, a wręcz z gorszym niż na ostatniej wizycie samopoczuciem, podczas wizyty zostałam potraktowana karygodnie! Pani Krajewska odmówiła mi wypisania mocniejszych leków, twierdząc że jestem IDIOTKĄ I I TAK MI TO NIE POMOŻE. Człowieka z poważnymi emocjonalnymi problemami potraktowała jak psa, używając takiego słownictwa i zachowania, które jest niedopuszczalne w pracy lekarza, ani w żadnej innej. Praca psychoterapeuty, do którego uczęszczam od jakiegoś czasu poszła całkowicie na marne, po wizycie u Pani Krajewskiej czuję się jak totalne zero, a chyba nie taki powinien być rezultat wizyt u psychiatry. Nie zostawię tak tej sytuacji. Pani Krajewska szkodzi ludziom.

Nie wiem skąd się wzięły takie opinie. Dla mnie pani Krajewska była bardzo miła i wysłuchała tego co miałam do powiedzenia. Leki, które przepisała od razu mi pomogły.

Okropna baba, która nie ma w sobie odrobiny empatii do drugiego człowieka. Jestem po "wizycie" i nigdy więcej. Potraktowała mnie z góry od samego wejścia, nie chciała wysłuchać i wyrzuciła z gabinetu!!, bo wcześniej (10lat wcześniej) byłam u innej lekarki, więc "nie będzie traciła czasu na mnie". Nie spotkałam się jeszcze z takim brakiem profesjonalizmu u żadnego lekarza. Omijać szerokim lukiem to pseudo lekarkę!

To kogo możecie polecić? Cierpie na zaburzenia snu czytałam w internecie ze to pewien rodzaj represji. Kogo możecie polecić?

To nie lekarz, to rzemieślnik bez kultury i taktu. Na pierwszej wizycie na NFZ niby z ciekawością słuchała, ale gdy zadzwoniła komórka to wyprosila mnie z gabinetu. Stwierdziła, że zawsze byłam źle leczona i powinnam być stałe pod opieką psychiatry. Gdy powiedziałam, ze cały czas jestem pod opieką lekarza i chodzę do niego prywatnie, ale obecnie moja sytuacja finansowa zmusza mnie do leczenia państwowego, stwierdziła, że ona nie będzie mnie leczyć i mam sobie znaleźć innego lekarza tolerancyjnego dla takich dziwactw jak ja. Wyszłam z gabinetu i oddawałam kartoteke do rejestracji, gdy wyszła za mną i zaczęła opowiadać Pani z rejestracji jak chciała mnie leczyć i do jakiego lekarza należy mnie zarejestrować. Widać było, że nie spodobało jej się, że do niej przyszłam na NFZ. Lekarz , który łamie tajemnicę lekarską i stany lękowe chce leczyć psychotropami!!! Jak ktoś jest zdrowy na umyśle niech jej unika bo ten "lekarz" nadaje się tylko na emeryturę a nie do leczenia ludzi z problemami, bo jedyne co zrobi, to wariata z człowieka. Nawet inny psychiatra, do ktorego poszlam w tej samej przychodni tego samego dnia byl oburzony jej postawą i tym, co zrobiła.

Ta pani o mały włos nie doprowadziłaby do zniszczenia życia mojej żonie. W ostatniej chwili zmieniliśmy lekarza. Zdecydowanie ODRADZAM!!!

Pani doktor bardziej zaszkodzi niż pomoże, zdecydowanie NIE POLECAM nikomu, pod płaszczykiem początkowego zainteresowania pacjentem i przeogromnie milusińskiego podejścia kryją się kolejne wizyty pełne traktowania po biurokratycznemu i wpychania kolejnych leków, BEZ jakiegokolwiek sensownego objaśnienia. Tu cytat: " -Ale co to jest za lek? - To jest lek który pani pomoże - ale jak on działa - tak że będzie się pani dobrze czuła" i nic więcej się człowiek nie dowie, po czym komentarz aptekarki po zapytaniu o ten lek: "ten lek jest silnie uzależniający, pani doktor, że tak powiem, ...

" -Ale co to jest za lek?
- To jest lek który pani pomoże
- ale jak on działa
- tak że będzie się pani dobrze czuła"
"ten lek jest silnie uzależniający, pani doktor, że tak powiem, "lubi" go zapisywać i często to robi, jeżeli jest pani zadowolona z tego leku który pani obecnie bierze to nie ryzykowałabym brania tego dodatkowego, bo się pani niepotrzebnie uzależni"
to przykład z życia który powinien ostrzec każdego kto chce się leczyć u tej pani.
W dodatku pani doktor mimo że pracuje do 11 to o 10:30 już nie przyjmie kogoś jeżeli nie był zarejestrowany, bo woli wypić kawkę w pomieszczeniu socjalnym.
Radzę unikać tej kobiety jak ognia.

juz czas na emeryturę pani doktor.aTy Pacjencie idz lepiej do kowala -obsłuży cię z pewnoscią uprzejmiej

bierze łapówki, przyszłam z problem wyszłam z dwu miesięcznym zwolnieniem do tego mnustwo psychotropów, przy następnej wizycie stwierdziła że jest ze mną fatalnie zaproponowała następne zwolnienie ale zażądała gotówki, kiedy odmówiłam wyrzuciła mnie z gabinetu DOSŁOWNIE