dr n. med. Maria Łazewska

Przemiła lekarka, bardzo delikatna podczas badania, sprawia wrażenie bardzo dobrze zorganizowanej....

Zawalona robotą. Nieważne, co się dzieje z pacjentką, bo pomimo obietnicy, że w sytuacji trudnej i nagłej przyjmie, to nic z tych rzeczy. Nie ma czasu. Proszę się umówić na regularna wizytę... Czyli za czas jakiś. Brak słów. Odradzam.

Pomogła w beznadziejnym przypadku. Dzięki Niej mam dwoje wspaniałych dzieci.Z czystym sumieniem polecam Panią doktor, każdej osobie, która boryka się z przykrymi problemami związanymi z płodnością.

Bardzo dobry lekarz. Bada dokładnie i tłumaczy wszelkie niejasności oraz doradza i pociesza.

Nie polecam. Nie miała czasu przyjąć ciężarnej z bólem brzucha. Powiedziała "jest tyle innych lekarzy, może Pani iść do innego, ja dzisiaj nie mam czasu Pani przyjąć". Mimo iż była moja doktor prowadząca ciążę. Nie polecam.

Świetna, bardzo ludzka i troskliwa pani doktor.

Świetna, bardzo ludzka i troskliwa pani doktor.

mamy z mezem problemy w zajsciu w ciaze stwierdzono nieplodnosc , 6 kwietnia 2012 podczas kolejnej regularnej miesiaczki zglosilam sie z wynikami do pani dr. Podczas wizyty oznajmilam ze w polowie marca (czas okoloowulacyjny) mialam krwaienia i bole w dole brzucha z czego pani lazewska powiedziala ze to jest od drozdzakow najpierw musze je wyleczyc to wszelkie krwawienia przejda, 13 04 zaczelam znowu plamic - 15 05 bol stał sie nie do zniesienia wyladowalam a izbie przyjec w psk , 16 04 diagnoza - ciaza pozamaciczna niestety do usuniecia bo zagraza zyciu. Takze bardzo przykro jesli pacjent mowi o problemach o krwaiweieniu a ginekolog nawet nie zrobil usg lub nie zALECIL BETAHCG, poza tym ze stwierdzono pr4zez wybitnego ginekologa z 1 z klinik leczenia nieplodnosci w b- sytoku ze nie mamy szans na naturalne poczecie dziecka !!! uwaga ne lekarzy ...

Niestety w niedziele poroniłam ciąże w 13 tygodmiu, a w środę byłam na wizycie u Pani Doktor, która gdy nie usłyszała tętna sondą stwierdziła, że coś tam w głębi jest, ale ciąża jeszcze mała więc może nie być dokładnie słychać, a z tego co ja wiem to sonda powinna wykrywać tętno już w 11tc, dodatkowo niezrobiła mi ani jednego usg sama kazała mi sie zapisywać do doktor Soszko, o której niestety nie mam najlepszego zdania. Ogólnie Pani doktor jest naprawdę miła i sympatyczna, ale dzięki niej nosiłam martwe dziecko wierząc, że wszystko jest w porządku i jakoś to jak dla mnie całkowicie ja dyskwalifikuje jako lekarza.

Najlepsza pani Dr na świecie. Nie da się jej bać. Jest przemiła i przede wszystko w bardzo klarowany i prosty sposób tłumaczy. Leczę się u niej od kilku lat i nie zamienię jej na żadną inną.

Leczę się u niej od kilku lat i nie zamienię jej na żadną inną.

Przesympatyczna, przemiła i przede wszystkim ciągle dokształcająca się w nowoczesnych metodach ginekologicznych. Serdecznie polecam dla każdej osoby, która pierwszy raz wybiera się na taką wizytę. Tej pani doktor po prostu nie da się bać.