Dramat arogancka, niemiła nigdy nie spotkałam się z taki lekarzem!!!! Wprost mnie wyzywała zero szacunku wobec drugiego człowieka. Taki lekarz, nie powinien przyjmować pacjentów.

Dramat! Totalny brak szacunku do pacjenta, klienta! Myśli że ma monopol na badania dla kierowców... Polecam jechać do Płocka do Alfa medixa na pięknej. Tam 200 zł i po temacie. A u Lewandowskiej 200+150 za okuliste.

Przypuszczam, że nie tylko ja, ale również inni pacjenci zadowoleni są z leczenia przez Marię Lewandowską. Specjalistka ta zasługuje na dobrą ocenę.

Lekarz Maria Lewandowska zapoznaje się z wcześniejszymi ustaleniami innych specjalistów. Ale wykonuje badania, aby zanegować lub potwierdzić diagnozy innych lekarzy.

Pomimo namawiania mnie przez lekarza, abym zaczął zażywać naturalne leki nie chcę eksperymentować. Uważam, że Pani dr Maria Lewandowska dobrze mnie leczy i pozostanę jej pacjentką.

Maria Lewandowska jest rzetelnym lekarzem. Stosuje odpowiednie metody diagnostyczne. Przekonałem się o tym gdy chorowałem na wrzody żołądka.

Miałam problemy z tarczycą. Umówiłam się na wizytę domową. Badania wykazały, że w organiźmie mam mało jodu. Pani dr Maria Lewandowska zaleciła, abym jadła bardzo dużo ryb morskich. Przez dłuższy czas spożywałam ryby. Stopniowo stan zdrowia się poprawiał. Przekonana jestem, że niebawem przestanę chorować na tarczycę.

Pani dr Maria Lewandowska dokładnie mnie zbadała. Dopiero jak się upewniła, że ma zapalenie wyrostka robaczkowego przepisała skierowanie do szpitala. Zoperowano mnie i teraz się dobrze czuję.

Mojego synka bardzo bolało gardło. Lekarz Maria Lewandowska stwierdziła, że choruje on na świnkę. Poskutkowały leki.

Maria Lewandowska jest uprzejmym lekarzem. Odpowiednie są jej zalecenia oraz przepisywane leki. Wykazuje się zawodowymi umiejętnościami.