dr n. med. Maria Listewnik

Endokrynolog

Bardzo miła i znająca się na rzeczy lekarka.Profesjonalistka jesli chodzi o tarczycę.Bardzo mi pomogła i jestem jej wdzięczna za to.Nie chodzę teraz do niej bo mnie nie stac na prywatne wizyty a mój rodzinny nie zna sie wogole na tarczycy.Bede musiała ją odwiedzic ale dopiero jak nazbieram kasę na wizytę i dodatkowe badania :((((

Raczej nie wybiorę się już do tego lekarza. Przez cztery lata chodziłam tam prywatnie po to, żeby zapytała, jak się czuję, zmierzyła mi puls, podotykała szyję i wypisała receptę, a za tą przyjemność płaciłam od 80 zł na początku do 130 zł przy ostatniej wizycie. Nic nie robiła sobie z tego, że mówiłam, że po lekach czuję się jeszcze gorzej i jakie mam objawy. Twierdząc, że "tak musi być" zwiększała dawki. Potem dwóch innych lekarzy zdiagnozowało u mnie całkiem inną chorobę, skierowano mnie na inne badania i zmieniono mi leki, po których czuję się dużo lepiej.
Kobieta uprzejma, aczkolwiek jeśli chodzi o skupienie uwagi na pacjencie, to średnio, bo potrafiła czasem w czasie wizyt rozmawiać przez telefon z rodziną albo znajomymi.

To zaden specjalist endokrynolog tylko medyk nuklearny bez specjalizacji klinicznej

bardzo żeczowa i uprzejma Czasu poświęca naprawdę dużo ,z niczym się nie śpieszy wszystko tłumaczy (+) Naprawde polecam

jako specjalista jest dobra ale kase wyciska i sie nie pyta ile mi zostalo z pensji lub do konca miesiaca

Świetny specjalista szczególnie od chorób tarczycy, dla którego dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu a nie profity z tego wynikajace. Gorąco polcam. Sprawdzony specjalista medycyny nuklearnej.