Maria Mazurkiewicz-Bełdzińska

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
12 opinii

Najlepsza doktor jaka spotkaliśmy na swojej drodze zawsze gotowa pomoc i mieć chociaż chwilę czasu żeby porozmawiać Bardzo pomogła i dzisiaj napady nie są już problemem

Byłam u tej Pani doktor z moim synkiem raz i mogę gorąco polecić innym rodzicom, gdyż lekarz ten jest bardzo serdeczny, uprzejmy i konkretny ...od razu dało się zauważyć, że Pani doktor ma niesamowite podejście do dzieci. Ponadto bardzo dobrze zdiagnozowała naszego synka. Widać, że jest to lekarz z powołania....Gorąco polecam wszystkim tego lekarza.

Leczę się u Pani doktor już coś koło 11 lat i mogę powiedzieć że jest naprawdę bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem. Nie lekceważy żadnych problemów, przy ewentualnych niejasnościach wyjaśni co i jak i co ważne uspokoi pacjenta oraz jego rodzinę :)Ja jestem bardzo zadowolona

Lekarz z wilekim sercem, polecam zaszwsze będziemy wdzięczni za taka opiekę nad naszym synkiem. Dorota i Sławek Leśniewscy

zasłużona-najwyższa ocena dla najlepszej Pani dr. neurolog, jaką znam. Osoba kompetentna, pomogła synkowi. zdecydowanie polecam w tej kategorii.

bardzo dobry fachowiec, uprzejma ,miła a co naj wazniejsze potrafi uspokoic rodzicow i lubi prace z dziecmi i to widac :))

najlepszy neurolog dziecięcy jakiego znam,rzeczowa, b.konkretna, pomocna, ze "zdrowym" podejściem do dziecka jak i do rodzica. lekarz z powołania.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek, lekarz z powołania.

Jestem bardzo zadowolona, kompetentna, rzeczowa wysłuchała zbadała i pomogła

Najwyższa ocena pod każdym względem. Bardzo dobry kontakt z dziećmi i rodzicami.

Bardzo dobry lekarz dziecięcy, szkoda tylko, że tak ciężko się dostać na wizytę z kasy chorych.

Osobiście polecam wspaniałego neurologa dziecięcego wszystkim mamą, wiem to z własnego doświadczenia.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny