dr n. med. Maria Mazurkiewicz-Bełdzińska

Opinii12

Magda

15.01.2014

Najlepsza doktor jaka spotkaliśmy na swojej drodze zawsze gotowa pomoc i mieć chociaż chwilę czasu żeby porozmawiać Bardzo pomogła i dzisiaj napady nie są już problemem

08.04.2013

Byłam u tej Pani doktor z moim synkiem raz i mogę gorąco polecić innym rodzicom, gdyż lekarz ten jest bardzo serdeczny, uprzejmy i konkretny ...od razu dało się zauważyć, że Pani doktor ma niesamowite podejście do dzieci. Ponadto bardzo dobrze zdiagnozowała naszego synka. Widać, że jest to lekarz z powołania....Gorąco polecam wszystkim tego lekarza.

26.07.2012

Leczę się u Pani doktor już coś koło 11 lat i mogę powiedzieć że jest naprawdę bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem. Nie lekceważy żadnych problemów, przy ewentualnych niejasnościach wyjaśni co i jak i co ważne uspokoi pacjenta oraz jego rodzinę :)Ja jestem bardzo zadowolona

16.11.2011

Lekarz z wilekim sercem, polecam zaszwsze będziemy wdzięczni za taka opiekę nad naszym synkiem. Dorota i Sławek Leśniewscy

15.08.2011

zasłużona-najwyższa ocena dla najlepszej Pani dr. neurolog, jaką znam. Osoba kompetentna, pomogła synkowi. zdecydowanie polecam w tej kategorii.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Gdańsk"?

dr
Magdalena Raif

Małgorzata Lemka

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
None
Powstania Śląskiego 8A/15