Polecam! Mądra ,miła i wszystko wyjaśnia.Dokładnie bada.

Polecam! Mądra ,miła i wszystko wyjaśnia.Dokładnie bada.

Bardzo miła Pani Doktor.Dzieci chętnie przychodzą na wizytę. Dokładnie bada,zleca kontrolne badania,dużo czasu poświęca pacjentowi.Polecam serdecznie.

Bardzo miła Pani Doktor.Dzieci chętnie przychodzą na wizytę.

Przemiła i niezwykle kompetentna Pani Doktor.Wizyty u lekarza jeszcze nigdy nie sprawiły tyle radości mojej córce.Pani doktor wszystkie informacje dotyczące choroby dziecka dokładnie wyjaśni rodzicom.Ma wspaniały kontakt z dzieckiem.Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor,polecam wszystkim takiego lekarza.

Zdecydowanie polecam tę Pani Doktor - jest miła i uprzejma, a najważniejsze nie odmówiła nam nawet 31.12 o god 13 przyjechała o 15. Rozmawia rzeczowo chociaż nie daje rodzicom rozpraszać się na mniej ważnych momentach, poświęciła nam i tak 1god.40 minut,a następnie nas przeprosiła i zażartowała że kolejne problemy ( szczepieniowe?)omówimy już po Nowym Roku. Wtedy pomyślałem racja .............Polecam bardzo!

Bardzo uprzejma i delikatna, dużo poświęca czasu badaniu dziecka i rozmowie z rodzicami. " Poślizg" wizyty ok 15 min.