dr n. med. Maria Migielska-Wołyniec

Po urodzeniu swojego pierwszego dziecka otrzymalam skierowanie na ponowne wykonanie badania usg główki dziecka. Dziecko urodziło się z pomocą próżnociągu stąd też konieczna była kontrola czy torbiele, które zostały zaobserwowane podczas pierwszego badania zostaly wchłonięte. Na badanie miałam się stawić 2-3 tyg. po porodzie. Pani doktor przyjęła mnie w przychodni Intermed. Nigdy nie zapomnę tej wizyty, 30 lat przeżyłam a takiego chamstwa i prostactwa nigdy nie doświadczyłam w swoim życiu. Po wejsciu do gabinetu przedstawiłam swój cel wizyty, odpowiedziałam sytuację jak wyglądał poród i jakie mam teraz obawy. Pani doktor poprosiła abym rozebrała dziecko, po czym je zważyła I zmierzyła i .... to wszystko. Usłyszałam może Pani ubrać dziecko. Gdy zaczęłam pytać co z badaniem glowy, bo to jest cel wizyty Pani doktor powiedziala, że dziecko wygląda na zdrowe i nie ma potrzeby robienia teraz usg, zapytałam na jakiej podstawie to stwierdziła... Gdy zaczęłam drążyć I pytać o właściwe badanie Pani doktor się zdenerowala i powiedziała że ma jeszcze dużo pacjentów i pokazala mi gdzie są drzwi. Autentycznie powiedziała ' czy coś jeszcze? tu są drzwi'. Gdy zwróciłam jej uwagę, żeby tak się do mnie nie odzywała to na koniec powiedziała mi, że mam się do niej więcej nie zapisywać. A gdy zdawałam jej pytania, nie chciała na nic odpowiedzieć tylko skierowała mnie do recepcji. Nie wiem dlaczego tak mnie potraktowała... Nie polecam tego lekarza, wstyd żeby starsza kobieta z rzekomym doświadczeniem i wyższym wykształceniem reprezentowała taki poziom. Wyobraźcie sobie, co przezylam jako matka dziecka gdzie pierwsza wizyta z takim okruszkiem byla dla mnie stresująca. kobieta nie wykonała badania głowy a mnie wyrzuciła z gabinetu, bo byłam dla niej niewygodna i nie przyniosłam jej czekolady z orzechami ( tak, jakoś tak przypadkiem wspomniała, że już 5 dostała :-))
Wstyd!! omijajcie szerokim łukiem tego lekarza. Już lepiej na wizytę pójść prywatnie i wydać 100 zł na badanie I mieć temat zamknięty.

Pani doktor dokładnie wytłumaczyła nam co się dzieje z naszym synkiem i dała komplet skierowań. Sama dowiadywała się o stan zdrowia naszego dziecka gdy było na dalszym leczeniu. Polecamy ją wszystkim zainteresowanym.

Pani doktor fachowo zajęła się moją córeczką już kilka dni po narodzinach kiedy wykryto u niej wadę układu moczowego. Dała komplet skierowań i kilka kontaktów do lekarzy specjalistów. Jest osobą bardzo miłą i uprzejmą.

pediatra neonatolog Maria Migielska-Wołyniec- wspaniała lekarka która uratowała zycie naszemu synkowi, który był w bardzo ciezkim stanie zaraz po porodzie, stosujac odpowiednie leczenie. aktualnie prowadzi nadal naszego synka jako pediatra. stosuje probiotyki, rózne cwiczenia a nie laduje w dziecko niepotrzebnie chemii. ogromna wiedza wielki talent i ciepla osobowosc- naprawde polecamy!!! nie zmienilibysmy i nie zaufalibysmy innemu lekarzowi gdyz nasz synek urodzil sie jako wczesniak z roznymi komplikacjami, wiele przeszedl a dzis dzieki Pani doktor Migielskiej jest zdrowym usmiechnietym dzieciakiem. "Panstwo Borys :))"

pediatra neonatolog Maria Migielska-Wołyniec- wspaniała lekarka
która uratowała zycie naszemu synkowi, który był w bardzo ciezkim
stanie zaraz po porodzie, stosujac odpowiednie leczenie. aktualnie
prowadzi nadal naszego synka jako pediatra. stosuje probiotyki,
rózne cwiczenia a nie laduje w dziecko niepotrzebnie chemii. ogromna
wiedza wielki talent i ciepla osobowosc- naprawde polecamy!!! nie
zmienilibysmy i nie zaufalibysmy innemu lekarzowi gdyz nasz synek
urodzil sie jako wczesniak z roznymi komplikacjami, wiele przeszedl
a dzis dzieki Pani doktor Migielskiej jest zdrowym usmiechnietym
dzieciakiem. "Panstwo Borys :))"