lekarz Maria Motyka

Neurolog

2,6
2,9

Nie polecam nikomu mieć takiej doktor prowadzącej ma pacjentów gdzieś chyba że po znajomości bardzo arogancka traktująca człowieka jak był by nikim

Bardzo miła ,serdeczna i kompetentna Pani doktor postawiła trafną diagnozę jestem bardzo zadowolony, mój stan zdrowia się nie pogarsza nawet się poprawił. Mam przepisane, odpowiednie lekarstwa .Polecam każdemu kto szuka konkretnego lekarza Neurologa.

"ten lekarz/specjalista ceni sobie bardziej doktryny kościelne od Twojego zdrowia.Wybór należy do Ciebie

Beznadziejny lekarz ,jako ordynator w ogóle nie zajmuje się własnymi pacjentami. W przypadku mojego ojca zaniedbała całkowicie opiekę poudarową nie przykuwając uwagi do zaleceń radiologa o zbliżającym się udarze wtórnym. W wyniku jej zaniedbań mój ojciec zmarł. W przypadku matki kolegi zła diagnoza nowotworu kości na kręgu spowodował niewładność nóg oraz opóźniona diagnoza o 1,5 m-ca bez konsultacji z pracownią tomografii komputerowej przerzutami na wątrobę oraz płucach nie mówiąc o całkowitym zniszczeniu kręgu przez rozwijjący sie z duża progresją nowotwór.

bardzo mila , ludzka, super podejscie, lekarz godny polecenia.

bardzo mila , ludzka, super podejscie, lekarz godny polecenia.

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Pani doktor ma bardzo ludzkie podejście, nie na zasadzie odczep się. Takich lekarzy to ze świeczką szukać.

Arogancka i wyniosła kobieta. Mało kompetentna. Brak profesjonalizmu i luki w wykształceniu. Nie polecam nikomu.