lek. dent. Maria Piskorska - Gorzelańczyk

Chciałam bardzo podziękować za szybie podjęcie leczenia. Córka (7 lat) w sobotę ok 21 wybiła sobie stała jedynkę. Po napisaniu SMS o zdarzeniu rano otrzymam odpowiedź że mamy się z córką zjawić w gabinecie mimo niedzieli o godzinie 11. Dzięki temu córka ma cały ząbek( złamana częsc została przyklejona, gdyż nie było uszkodzenia miazgi i nerwu). Jeszcze raz bardzo dziękuję za szybką reakcję.

Pani Maria jest bardzo miłą osobą, ale niestety niemal wszystkie zęby które leczyłem w gabinecie tego stomatologa są do poprawki (plomby odkruszają się, zęby nadal bolą, są niedokładnie wyczyszczone kanały co powoduje stan zapalny, jedna plomba po prostu wypadła). Pokazując ząb, który ma wyraźną próchnicę (siódemka), Pani Maria stwierdziła, że nic nie widzi i wszystko jest w porządku. Kilkukrotnie poprawiałem zęby u Pani Marii, które sama leczyła, ale w końcu zrezygnowałem z jej usług i zmieniłem lekarza na takiego, który leczy zęby dokładnie. Faktem jest, że ceny są dość przystępne, ale jeśli mam coś 10 razy poprawiać i za każdą poprawkę płacić, to wolę wydać więcej za jednym razem i mieć ząb wyleczony na lata, niż wciąż leczyć leczony ząb. Nie polecam.

Fantastyczna stomatolog. Dzięki niej przestałam bać się dentysty :) Usługi na najwyższym poziomie, wszystko robione bez bólu, uważnie, dokładnie. Wszystkim polecam Panią doktor . I dlatego z całą pewnością daję maksymalną ilość punktów.

Najlepszy dentysta we Wrześni . Pełna kompleksowa obsługa. Korzystam z gabinetu z rodziną i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni.

Wspaniały, lekarz. Jej kompetencje oceniam bardzo wysoko. Pani Doktor jest osobą bardzo życzliwa, pacjentom poświęca dużo czasu i zaangażowania. Polecam wizyty w jej gabinecie.

Właśnie wróciłam z gabinetu stomatologicznego Pani Marii Piskorskiej Gorzelańczyk i potwierdzam, że to najlepszy lekarz w mieście! Bardzo kompetentna, cierpliwa, uprzejma mająca świetne podejście do pacjenta. Bardzo polecam szczególnie małym dzieciom i osobom mającym wcześniej złe doświadczenia ze stomatologami. Po wizycie w pięknym gabinecie u Pani Marii można polubić wizyty u stomatologa!!! Podobnie jak Krzysztof jestem zszokowana opinią Karoliny! Mam wrażenie, że oceniamy zupełnie różnych lekarzy!!!!!

W 100% profesjonalna, przesympatyczna i cierpliwa Pani Doktor. Zawsze chętna do pomocy i służąca dobrą radą oraz fachową opieką zarówno dorosłym jak i dzieciom. Specjalnie do Pani Doktor Marysi jeździmy całą rodziną z Poznania do Wrześni. Lekarz zdecydowanie godny polecenia !!! Ps. Jesteśmy zszokowani krzywdzącą i niesprawiedliwą opinią wyrażoną przez niejaką karolinę.

W 100% profesjonalna, przesympatyczna i cierpliwa Pani Doktor.
Specjalnie do Pani Doktor Marysi jeździmy całą rodziną z Poznania do Wrześni.

Lekarz zdecydowanie godny polecenia !!!

Najgorszy stomatolog jakiego spotkałam!!! Każdy ząb do ponownego leczenia i to głównie kanałowego, bo plomby zrobione przez tą stomatolog były nieszczelne, dwie mi wyleciały razem z zębem po niespełna roku. Ząb, który miał być dobrze zrobiony okazał się do kanałowego leczenia. Wyleciała mi plomba, a opatrunek (zrobiony przez innego lekarza) z zęba obok został. Opatrunek jest lepiej zrobiony niż ten bezmózg zrobił plombę! Jeśli ktoś nie chce się pozbyć zębów, to polecam poszukać innego stomatologa, bo to jest dno nie lekarz. Przez Panią Piskorską-Gorzelańczyk musiałam wydać 3x tyle na robione przez nią zęby, bo wszystkie były do poprawy, albo (w przypadku jednego) do wyrwania. Poza tym jeśli ktoś chce porozmawiać na temat darmowego leczenia w ramach rekompensaty za źle zrobiony ząb, to ta Pani po prostu przestaje odbierać telefony! Nie polecam nikomu, takim ludziom powinni odbierać prawo wykonywania zawodu, jeśli nie umieją leczyć zębów!