lekarz Maria Połońska

Pani doktor z serca anioł wysłucha zbada porozmawia bardzo wnikliwie doradzi poradzi takich ludzi cenię pozdrawiam serdecznie ....

Nie polecam!!! Spóźnia się na wizyty ponad 30 min nawet nie powie słowa przepraszam nie szanuje czasu pacjenta. Do tego jest nie uprzejma miałam wrażenie że pacjent to dla Pani doktor inyruz.Stanowczo odradzam.

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem, świetnym diagnostą, osobą bardzo kompetentną, rzeczową a do tego miłą i sympatyczną. Jestem Jej pacjentką od ponad 30 lat i nigdy mnie nie zawiodła. Zawsze w sposób jasny i profesjonalny tłumaczy istotę choroby i bardzo skutecznie kieruje leczeniem. Szczerze polecam wszystkim tak wspaniałego lekarza jakim jest Pani Doktor Maria Połońska.

Masakra. Nikomu nie polecam tej Paniusi. Lekarz to osoba, która rozmawia z pacjentem a nie odgradza się kontuarem z za którego przeprowadza "badanie".

Polecam pacjentom tego lekarza, jeśli chcą wyzdrowieć!

Polecam pacjentom tego lekarza, jeśli chcą wyzdrowieć!

Najbardziej życzliwa, uprzejma, kompetentna kobieta- lekarz pod słońcem

Najbardziej życzliwa, uprzejma, kompetentna kobieta- lekarz pod słońcem