lekarz Maria Porembska

Laryngolog dziecięcy

Pani lekarz godna zaufania. Wytłumaczyła wszystko co sie dzieje dziecku, powtorzyła kilka razy cierpliwie. Widać że się zna i ma wiedzę. Uprzejma i profesjonalna.

Pani doktor bardzo pomogła mojej córce w leczeniu. Lekarz z dużym doświadczeniem.

Świetna specjalista! Doświadczona, z właściwym podejściem do pacjenta, kompetentna.

polecam panią dr Monikę Porembską, usuwała mi ósemki i muszę przyznać,że jest to bardzo kompetentny lekarz, wszystko wytłumaczyła, jest przy tym sympatyczna dzięki czemu wizyta przebiegała dla mnie praktycznie bez stresu.

Ważna sprawa nie Maria a EWA ! Przepraszam ale to jest poważna sprawa z tym imieniem.