dr n. med. Maria Rytlewska

1,9
1,9
1,4
1,8

Zdecydowanie odradzam, Pani doktor stwierdziła że dziecko które w 6 miesięcy miało 6 zapaleń pluc i 3 tlenoterapię choruje jak każde dziecko. Omijać szerokim łukiem. Pani doktor twierdzi że dla 9 miesięcznego dziecka lekami standardowymi są encorton, milucante czy flixotide.

dziś mieliśmy kontakt z tą panią w Prokocimiu- MASAKRA !!!! podczas badania gada z koleżanką o innym przypadku, nie słucha, zataja informacje, na pytanie wprost: dlaczego jest tak niemiła wybucha i wylewa słowotok niemal-bluzgów! powinna zostać wpisana do jakiejś czarnej księgi - nie polecam nawet wrogowi!!!

Pani doktor jest wredna i opryskliwa ! Chyba najgorsza w województwie małopolskim !!! Nie polecam a wręcz odradzam ! Wogóle nie wzbudza zaufania nie jest uprzejma i kompetentna. Nie potrafi wytłumacz choroby ani jej zdiagnozować !!!

Pani doktor bardzo nie miła!!! wręcz opryskliwa, nie polecam!!!

Pani doktor bardzo nie miła!!! wręcz opryskliwa, nie polecam!!!

okropna kobieta, przyjechaliśmy koło 15 z dzieckiem w gorączce i bardzo nas niemiło potraktowała. wogóle zła ,że musiała udzielać nam pomocy..opryskliwa, traktuje rodziców jak idiotów i bardzo niegrzeczna. dziecko zbadała bardzo niedelikatnie.. Kategorycznie nie polecam!! niewiem skąd w tej pani tyle złośći, ale napewno nie nadaje się do pracy z dziećmi

Pani doktor jest często niemiła dla rodziców, ale dla dzieci ma czas. Leczyła moje dzieci przez wiele lat w POZ jak i przyjmowała na oddziale. Diagnoza zawsze trafna i opieka nad dzieckiem chorym wspaniała. Pani doktor zawsze wiedziała co sie z dzieckiem działo nawet jak było na innym oddziale. Oglądała je i na bieżąco śledziła przebieg choroby.

Wzbudza zaufanie jest miła i uprzejma można polecić .

Wzbudza zaufanie jest miła i uprzejma można polecić .

potwierdzam że ta pani jest bardzo nieprzyjemna w rozmowie i każe sobie czytac kartkę zamiast racjonalnie jak to dr.nauk przystało odpowiedziec rodzicom o tym na co jest ich dziecko jest chore, informacje przekazywane rodzicom podczas pobytu dziecka na oddziale są wymijające i rodziców nie informuje się rzetelnie o stanie dziecka, traktuje rodziców jak zbędny balast,

Nie polecam.Pani doktor nie dba o dobro dzieci.Jest opryskliwa,zaborcza.Stawia nietrafne diagnozy.

Lekarka bardzo nieprzyjemna, bylam z malutkim dzieckiem na wizycia na oddziale ratunkowym z goraczka. Moje podejrzenia to strach przed swinska grypa jednak lekarka stwierdzila, ze wizyta jest niuzasadniona, nie powiedziala co dziecku jest, co podawac i jak. Podala mi tylko kartke i stwierdzila, ze musze sobie przeczytac. Bardzo niemila, opryskliwa i bardzo zaborcza. Stanowczo nie polecam, wstretne babsko nic mi nie poradzila z moim dzieckiem. Ludzie omijajcie ta kobiete z daleka. Biurokratka...

Stanowczo nie polecam, wstretne babsko nic mi nie poradzila z moim dzieckiem.
Ludzie omijajcie ta kobiete z daleka. Biurokratka...