lekarz Maria Salska

2,5

rozczarowanie gabinetem i podejsciem w tych czasach i swietnych gabinetach wypada załosnie

Fatalny lekarz,starego pokolenia-pokolenia skalpela,bezradna gdy pojawi sie problem u pacjentki,wszystko by załatwiła skalpelem zamiast leczyc.Dobrze że w porę zmieniłam lekarza w ten sposób uniknęłam operacji i zostałam wyleczona.Umie tylko zgarniać 100 do szuflady.

Zdecydowałam się na Panią Doktor ale nie jestem zadowolona z wyboru

Zdecydowałam się na Panią Doktor ale nie jestem zadowolona z wyboru

Lekarz godny polecenia. Bardzo dobrze zajmuje się swoimi pacjentkami. Prowadziła moja ciążę i była przy porodzie. Nieodstępowała mnie na krok. Bardzo mi pomogła. Zajmowała się mną jak własną córka. Super lekarz. Gorąco polecam.