lekarzMaria Senko-Siekiera

54,46654217,0305877601682821
senkosi@op.pl

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.0512345
7 opinii

• 5

Jest godna zaufania i bardzo sympatyczna.

• 1

Na pierwszej wizycie robi pozytywne wrażenie i wzbudza zaufanie. Jednak przy kolejnych byłam zawiedziona. Mimo iż przy lekach które Pani dr przepisała nie odniosłam 100% poprawy (po 4 m-cach), objawy nadal towarzyszyły, Pani Siekiera nie podejmowała żadnych działań, trzymając się tych samych leków. Moje tłumaczenia na nic się zdały,Pani dr okazywała tylko zdziwienie że nie czuje się dostatecznie dobrze, zero działania. Trzeba było zmienić lekarza...

• 1

Mam bardzo złe doświadczenie z Panią doktor. Na początku swojej choroby miałam przepisane lekkie leki, ale ponieważ nie do końca pomagały, zwłaszcza jeśli chodzi o sen Pani doktor uznała, ze trzeba wprowadzić coś znacznie silniejszego zamiast ewentualnie zwiększyć dawkę poprzedniego leku. Nie każdy lek na pacjenta działa tak samo. Dla mnie nowe leki były zdecydowanie nieodpowiednie i z pewnością zbyt silne. Jednak gdy mówiłam o tym Pani doktor ignorowała ona moje zdanie, a wręcz upierała się przy swojej metodzie i zwiększaniu dawki. Nie miałam do niej zaufania. Całe szczęście trafiłam do innego lekarza, bo nie wiem jak skończyłaby się przygoda z Panią doktor Senko-Siekierą...

• 5

ZAWSZE JAK TAK ŻLE SIĘ CZUJĘ ŻE ŻADEN LEKARZ W PRZYCHODNI NIE MOŻE MI POMÓC IDĘ DO DOKTOR SENKO SIEKIERY.NIGDY MNIE NIE ZAWIODŁA.POLECAM.

• 4

Cóż, znam Panią Doktor dość dobrze i mam dobre zdanie o niej jako lekarzu ale nieco inne już o pracy Pani doktor i sprawowaniu funkcji Ordynatora oddziału Psychiatrycznego na Morcinka. To bardzo miła osoba i dobry lekarz, tylko szkoda że zamiast polepszać standardy leczenia na podległym jej oddziale, niestety ale pogarsza je...

• 5

Kompetentna, budząca zaufanie, umiejąca trafić do pacjenta, a przede wszystkim skutecznie lecząca.

• 5

Pani doktor jest osobą bardzo miłą, która jest w stanie zrozumieć pacjenta i mu pomóc. Byłam u niej już 7 razy i jetsem bardzo zadowolona, bo jest to osoba, która zawsze wysłucha i postara się mnie zrozumieć. Ponadto zastosowała u mnie taką terapię, że lekarze w Warszawskiej klinice stwierdzili, że sami nie zaproponowaliby mi nic lepszego. Wdzięczna pacjentka Anastazja.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat