lekarz Maria Sobczyk-Engel

Pulmonolog, Pediatra

Syn pomimo posiadanego zaświadczenia od alergologa odnośnie mleka Modyfikowanego neocate , mamy stwierdzone AZS i nietolerancja BMK . Doktor ma problem wystwic dziecku recepty , bo jak twiedzi dziecka nie zna ( nasz lekarz jest na L4 ) , oraz mleko jest drogie . Nie było zaświadczenia źle , jest zaświadczenie źle .. życzę pani doktor tego , aby jej ktoś wyliczył pokarm tak samo jak zrobiła naszemu synkowi .

Bardzo dobry pulmonolog i przypuszczam pediatra. Pani doktor jest niezwykle sympatyczną (co rzadko się w dzisiejszych czasach spotyka) osobą. Jest także kompetentna, świetnie wszystko tłumaczy. W 100% POLECAM :)

Świetna pulmonolog! byłam pierwszy raz i jestem w 100%zadowolona!Pani bardzo uprzejma,kompetentna,świetnie tłumacząca wyniki badań.Dawno nie trafiłam na lekarza który sam rozmawia z pacjentem,a nie trzeba z niego wszystkiego wyciągać. Polecam!!

Bardzo dobry pediatra, diagnozy trafne w 100%, lekarz z dużym doświadczeniem.

Bardzo dobry pediatra, diagnozy trafne w 100%, lekarz z dużym doświadczeniem.

zdecydowanie dobry pediatra,zawsze reaguje i odpowiada na pytania bierze pod uwage wszystkie moje sugestie bardzo bardzo dobra lekarka- zawsze ma trafne diagnozy zdecydowanie polecam!!!

Gorąco polecam Panią doktor. Leczyła mnie, teraz leczy moją córkę.

Gorąco polecam Panią doktor. Leczyła mnie, teraz leczy moją córkę.

Naprawdę lekarz z powołania dobry specjalista. Polecam

Naprawdę lekarz z powołania dobry specjalista. Polecam