lekarz Maria Styczyńska

Super lekarz, można się poczuć dobrze zaopiekowanym- zarowno dziecko jak i rodzic. Miła pani doktor, przyjazna przychodnia, spokojna okolica- nie ma problemu z zaparkowaniem.

Bardzo niemiłe pielęgniarki, z wielką łaską odbierają telefony, podobnie rozmawiają i rejestrują. Zachowują się jakby to pacjenci byli dla nich, a przecież to one są dla nas. Przepisałam się. Nie tylko ja z resztą...

Żyje kosztem zdrowia pacjentów, a w szczególności dzieci. W ramach oszczędności nie zleca wykonywania nawet podstawowych badań.

Pani doktor stara się wykonywać swoją pracę dobrze i raczej jej to wychodzi. Dziwię się tylko że zatrudnia tak niemiłą pielęgniarkę, która swoją postawą i podejściem do pacjenta po prostu odstrasza. W żadnej przychodni nie spotkałam tak niemiłej obsługi pielęgniarskiej - tragedia.

Jeśli masz zamiar zapisac swoje dziecko do tej przychodni zastanow sie:(Podejscie Pani doktor do dzieci jest calkiem sympatyczne ale nie o to chodzi.Lekarz bez wiekszego doswiadczenia, bagatelizuje pytania odnosnie stanu zdrowia(wszytko ma jedno znaczenie kolki) nie zdiagnozowla u dziecka choroby a byl dosc powarzny problem.Podejscie typu dziecko placze bo ma takie prawo nie rowna sie z tym podejciem:(dziecko placze jak mu cos dolega)a zapomniałam dodac jesli nie karmisz piersia nie decyduj sie napewno na takiego lekarza gdysz co wizyte bedziesz slyszec o cycusiu ze kazda choroba przez to ze nie ma cycusia. A no i oczywiscie pielegniarka Pani doktor tez jest bardzo sympatyczna:)warczaca robiaca łache ze zapisuje na wizyty....zdecydowanie nie polecam

U syna błędnie zdiagnozowała anginę, przepisała antybiotyk. Po dwóch dniach syn dostał wysypki, jak się później okazało była to tzw. "trzydniówka". Po konsultacji z innym lekarzem odstawiliśmy lekarstwa, bo nie było żadnych wskazań do antybiotykoterapii. Migdałki były czyste i bynajmniej nie był to efekt brania przez dwa dni Augmentinu. Próbowaliśmy skontaktować się z nią po pojawieniu się wysypki, ale nie była tym zainteresowana, wysłała nas na izbę przyjęć. To jest lekarz z powołania?!

DOKTOR JEST BARDZO DOBRYM SPECJALISTA,PROWADZIŁA MNIE I TERAZ OPIEKUJE SIE MIOM DZIECKIEM.BARDZO SZYBKO WYKRYŁA U MOJEGO SYNKA KRECZA SZYI I SKIEROWAŁA NAS NA REHABILITACJE.PO ZA TYM NIE JEST TAKIM LEKARZEM,KTÓRY CIAGLE WYPISUJE NA WSZYSTKO ANTYBIOTYK.NAPRAWDE LEKARZ GODNY POLECENIA.TAKI LEKARZ Z POWOŁANIA,KTÓRY POŚWIĘCA PACJENTOWI TYLE CZASU ILE POTRZEBUJE TO TERAZ RZADKOŚĆ

Pani doktor dość miła, ale to nie wystarczy.Czasu moze poswieca duzo,ale po wyjsciu nie wiem na co dziecko chore.uciekam z tej przychodni.Bezsilnosc lekarza,leczenie nie przynosi rezultatów,ciagle te same antybiotyki.ciezko dostac skierowanie do innego specjalisty, nie wspomne o podstawowych badaniach typu krew, mocz.nie ufam tej Pani doktor!!!zawiodlam sie strasznie!!

Jest prawdziwą lekarką z powołania,moje dziecko bardzo ją lubi.

Jest prawdziwą lekarką z powołania,moje dziecko bardzo ją lubi.

jest w porządku:) miła i sympatyczna:)

jest w porządku:) miła i sympatyczna:)