dr n. med. Maria Sygitowicz

Neurolog

Pierwsza i ostatnia wizyta u tej pani. Zero zainteresowania pacjentem, dojść do słowa nie można było w ogóle, strasznie chamskie zachowanie, przypisała lek na odczepnego. Unikać szerokim łukiem.

Nie polecam tego lekarza. Tak jak ta pani mnie upokorzyła na wizycie to szok. Do dziś nie mogę pozbierać myśli. NIE POLECAM!!!!!

Leczę się uPani Doktor wiele lat i każdemu choremu życzę tak dobrego, wnikliwego lekarza. Wizyty są bardzo przyjemne a leki zawsze bardzo dobrze dobrane. Absolutnie nie rozumiem dlaczego ludzie wypisują jakieś głuoie bzdury pod adresem Pani Doktor.

Wizyty są bardzo przyjemne a leki zawsze bardzo dobrze dobrane.

NIE POLECAM NIKOMU! Nieuprzejma osoba. Zachowanie jest chamskie. Po spotkaniu z nią długo nie mogłam się uspokoić. Myślę, że tacy ludzie nie powinni pracować w medycynie. Nie jest warta ani jednej gwiazdy.

Proszę uważać na tego lekarza . Straszy operacjami i daje niepotrzebne leki (przerażona skonsultowalam z kilkoma specjalistami )żeby na koniec wizyty zaprosić do prywatnego gabinetu.

to byla moja pierwsza wizyta u neurologa dr bardzo dobrze przeprowadzila rozmowe oraz zlecila badania do dalszej oceny mojegostanu zdrowia

Uważam, że pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem który dba o pacjenta. Pierwszy raz spotkałam lekarza, który dzwoni do pacjenta z pytaniem "jak się czuje". Często leczę się prywatnie u różnych specjalistów i nie spotkałam jeszcze tak profesjonalnego lekarza, który wykonuje swój zawód nie za karę tylko z powołania.

Wizyta bez pośpiechu, dokładne badanie. Jasno przekazane zalecenia i dalszy plan leczenia. Pani Doktor sympatyczna w kontakcie.

Bardzo pazerna na pieniądze kompletnie nie trafiła z diagnozą mojej przpadłości co w efekcie opóżniło niezbedny zabieg oeracyjny ( wszczepieie implanta między kręgami C-4/C-5) Opużnienie 1,5 roku spowodowało trwałe ziany w rdzeniu kręgowym tzw.mielopatia rdzenia ,która zaowocowała z kolei niedowładem konczyn. Powinienem ją skarżyć.Bezwzlędnie odradzam!!!!!!!!

Koniował od wyciągania pieniędzy a wiedza na miernym poziomie. trzeba pożegnać się z 300zż i to nie jeden raz oczywiście.