lekarz

Maria Szczawińska

Ginekolog

Gdzie przyjmuję
place 11

Łukasiewicza 6
Kraków
50,074966119,96589640 12 411 69 41

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
3.7/5
Kompleksowość podejścia
3.7/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
3.9/5
Ilość poświęconego czasu
4.2/5
Uprzejmość
4.3/5
Godny polecenia
3.7/5
Średnia:
3.95
12 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

Pani doktor jest wspaniałym człowiekiem! Jest nie tylko lekarzem, ale też kobietą i przyjacielem. Podczas wizyty poświęca mnóstwo czasu. Wprawdzie trzeba czekać na wizytę w dłuuugiej kolejce, jednak z całego serca potwierdzam, że WARTO. Prowadziła moją ciążę i zawsze mogłam na nią liczyć. Początkowo stwierdzili u mnie puste jajo płodowe. Pani doktor pocieszała mnie i czekałyśmy prawie do 8 tygodnia. W końcu pojawiło się pikające serduszko na usg. Teraz leży koło mnie 3 letnia dziewczynka - zdrowa, śliczna i kochana. Nigdy Pani doktor tego nie zapomnę. Inny lekarz wysłałby mnie na "czyszczenie", a Pani Maria wierzyła, że może jeszcze się uda. Cała ciąża przebiegała bez żadnych problemów, a dziecko urodziło się zdrowe.

2,0/5

Niestety Pani doktor nie zauważyła bardzo ciężkiej wady serca (HLHS) u mojej córeczki.Badania USG miałam wykonywane co miesiąc, a wada tak ewidentna i widoczna dla innego lekarza została nie zauważona przez Panią doktor. Przez przypadek w 9 miesiącu ciąży zauważył ją inny lekarz na rutynowym badaniu USG. Najgorsze jednak było to że jak dowiedziała się o wadzie to z przerażeniem stwierdziła że już nie może się mną zajmować i że bardzo mi współczuje bo czekają mnie teraz ciężkie chwile.Zostałam sama bez lekarza w 9 miesiącu ciąży. Jak było wszystko ok to Pani doktor była taka serdeczna i troskliwa a potem uciekła od odpowiedzialności. Córeczka urodziła się pod opieką innego cudownego lekarza, niestety wada była zbyt poważna i odeszła. Jakby Pani doktor wcześniej ją zauważyła ok. 12 tyg ciąży to mogłabym jechać na operacje balonikowania do Niemiec. Raz już taką wadę u innego dziecka też nie zauważyła. Niestety została trauma i wielki żal i smutek po stracie ukochanego i jedynego dziecka.

5,0/5

Wspaniały lekarz wprawdzie z zasadami, które albo się podobają albo nie. Nie naciąga na kasę. Naprawdę polecam tym, którzy wierzą w naturę

4,7/5

Polecam wszystkim ceniącym naturalne i zdrowe podejście do macierzyństwa! Dla osób, które wiedzą czego chcą:)

2,8/5

niestety lekarka nie potrafi oddzielić swoich poglądów religijnych od pracy,to jest troche uciązliwe,dlatego zrezygniowałam, ale dla panie mocno praktykujące jak najbardziej beda zadowolone, tylko naturalne,katolickie sposoby na zycie i leczenie

5,0/5

bardzo dobry lekarz,nie naciąga na kasę ,dobry kontakt z pacjentem ,dokładna POLECAM!!!!

5,0/5

Lekarz godny polecenia,ja osobiście jestem bardzo zadowolona,nie mogłam wybrać lepiej

1,2/5

Te oceny mowią waszystko - nie polecam nikomu. Leczy na inne schorzenia, które z rzeczywistościa nie maja nic wspolnego. Stanowczo odradzam.

5,0/5

To wysokiej klasy specjalista i wspaniały człowiek

5,0/5

Prowadziła moje dwie ciąże z powodzeniem.

5,0/5

Wspaniały lekarz, polecam wszystkim!!! DR. Szczawińska to wspanialy człowiek ktory wczuwa sie w sytuacjie indywidulanie, do kazdej pacjentki. Zawsze sluzy rada i wsparciem Z czystym sumieniem poleca ja!

1,0/5

Po uiszczeniu oplaty okazuje sie, ze fanatyczne poglady religijne nie pozwalaja lekarce na wykonanie uslugi. Zwrot pieniedzy nie przysluguje. Uczciwe? Nie bede tego oceniala.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat