lekarzMaria Szczawińska

Ginekolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.9512345
12 opinii

• 5

Pani doktor jest wspaniałym człowiekiem! Jest nie tylko lekarzem, ale też kobietą i przyjacielem. Podczas wizyty poświęca mnóstwo czasu. Wprawdzie trzeba czekać na wizytę w dłuuugiej kolejce, jednak z całego serca potwierdzam, że WARTO. Prowadziła moją ciążę i zawsze mogłam na nią liczyć. Początkowo stwierdzili u mnie puste jajo płodowe. Pani doktor pocieszała mnie i czekałyśmy prawie do 8 tygodnia. W końcu pojawiło się pikające serduszko na usg. Teraz leży koło mnie 3 letnia dziewczynka - zdrowa, śliczna i kochana. Nigdy Pani doktor tego nie zapomnę. Inny lekarz wysłałby mnie na "czyszczenie", a Pani Maria wierzyła, że może jeszcze się uda. Cała ciąża przebiegała bez żadnych problemów, a dziecko urodziło się zdrowe.

• 1

Niestety Pani doktor nie zauważyła bardzo ciężkiej wady serca (HLHS) u mojej córeczki.Badania USG miałam wykonywane co miesiąc, a wada tak ewidentna i widoczna dla innego lekarza została nie zauważona przez Panią doktor. Przez przypadek w 9 miesiącu ciąży zauważył ją inny lekarz na rutynowym badaniu USG. Najgorsze jednak było to że jak dowiedziała się o wadzie to z przerażeniem stwierdziła że już nie może się mną zajmować i że bardzo mi współczuje bo czekają mnie teraz ciężkie chwile.Zostałam sama bez lekarza w 9 miesiącu ciąży. Jak było wszystko ok to Pani doktor była taka serdeczna i troskliwa a potem uciekła od odpowiedzialności. Córeczka urodziła się pod opieką innego cudownego lekarza, niestety wada była zbyt poważna i odeszła. Jakby Pani doktor wcześniej ją zauważyła ok. 12 tyg ciąży to mogłabym jechać na operacje balonikowania do Niemiec. Raz już taką wadę u innego dziecka też nie zauważyła. Niestety została trauma i wielki żal i smutek po stracie ukochanego i jedynego dziecka.

• 5

Wspaniały lekarz wprawdzie z zasadami, które albo się podobają albo nie. Nie naciąga na kasę. Naprawdę polecam tym, którzy wierzą w naturę

• 5

Polecam wszystkim ceniącym naturalne i zdrowe podejście do macierzyństwa! Dla osób, które wiedzą czego chcą:)

• 1

niestety lekarka nie potrafi oddzielić swoich poglądów religijnych od pracy,to jest troche uciązliwe,dlatego zrezygniowałam, ale dla panie mocno praktykujące jak najbardziej beda zadowolone, tylko naturalne,katolickie sposoby na zycie i leczenie

• 5

bardzo dobry lekarz,nie naciąga na kasę ,dobry kontakt z pacjentem ,dokładna POLECAM!!!!

• 5

Lekarz godny polecenia,ja osobiście jestem bardzo zadowolona,nie mogłam wybrać lepiej

• 1

Te oceny mowią waszystko - nie polecam nikomu. Leczy na inne schorzenia, które z rzeczywistościa nie maja nic wspolnego. Stanowczo odradzam.

• 5

To wysokiej klasy specjalista i wspaniały człowiek

• 5

Prowadziła moje dwie ciąże z powodzeniem.

• 5

Wspaniały lekarz, polecam wszystkim!!! DR. Szczawińska to wspanialy człowiek ktory wczuwa sie w sytuacjie indywidulanie, do kazdej pacjentki. Zawsze sluzy rada i wsparciem Z czystym sumieniem poleca ja!

• 1

Po uiszczeniu oplaty okazuje sie, ze fanatyczne poglady religijne nie pozwalaja lekarce na wykonanie uslugi. Zwrot pieniedzy nie przysluguje. Uczciwe? Nie bede tego oceniala.

Gdzie przyjmuję

place 11

Łukasiewicza 6
    Kraków
    50,074966119,96589640 12 411 69 41

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat