lekarz Maria Szczawińska

Ginekolog

3,9

20.02.2013

Pani doktor jest wspaniałym człowiekiem! Jest nie tylko lekarzem, ale też kobietą i przyjacielem. Podczas wizyty poświęca mnóstwo czasu. Wprawdzie trzeba czekać na wizytę w dłuuugiej kolejce, jednak z całego serca potwierdzam, że WARTO. Prowadziła moją ciążę i zawsze mogłam na nią liczyć. Początkowo stwierdzili u mnie puste jajo płodowe. Pani doktor pocieszała mnie i czekałyśmy prawie do 8 tygodnia. W końcu pojawiło się pikające serduszko na usg. Teraz leży koło mnie 3 letnia dziewczynka - zdrowa, śliczna i kochana. Nigdy Pani doktor tego nie zapomnę. Inny lekarz wysłałby mnie na "czyszczenie", a Pani Maria wierzyła, że może jeszcze się uda. Cała ciąża przebiegała bez żadnych problemów, a dziecko urodziło się zdrowe.

07.06.2012

Niestety Pani doktor nie zauważyła bardzo ciężkiej wady serca (HLHS) u mojej córeczki.Badania USG miałam wykonywane co miesiąc, a wada tak ewidentna i widoczna dla innego lekarza została nie zauważona przez Panią doktor. Przez przypadek w 9 miesiącu ciąży zauważył ją inny lekarz na rutynowym badaniu USG. Najgorsze jednak było to że jak dowiedziała się o wadzie to z przerażeniem stwierdziła że już nie może się mną zajmować i że bardzo mi współczuje bo czekają mnie teraz ciężkie chwile.Zostałam sama bez lekarza w 9 miesiącu ciąży. Jak było wszystko ok to Pani doktor była taka serdeczna i troskliwa a potem uciekła od odpowiedzialności. Córeczka urodziła się pod opieką innego cudownego lekarza, niestety wada była zbyt poważna i odeszła. Jakby Pani doktor wcześniej ją zauważyła ok. 12 tyg ciąży to mogłabym jechać na operacje balonikowania do Niemiec. Raz już taką wadę u innego dziecka też nie zauważyła. Niestety została trauma i wielki żal i smutek po stracie ukochanego i jedynego dziecka.

13.03.2012

Wspaniały lekarz wprawdzie z zasadami, które albo się podobają albo nie. Nie naciąga na kasę. Naprawdę polecam tym, którzy wierzą w naturę

08.06.2010

Polecam wszystkim ceniącym naturalne i zdrowe podejście do macierzyństwa! Dla osób, które wiedzą czego chcą:)

16.03.2010

niestety lekarka nie potrafi oddzielić swoich poglądów religijnych od pracy,to jest troche uciązliwe,dlatego zrezygniowałam, ale dla panie mocno praktykujące jak najbardziej beda zadowolone, tylko naturalne,katolickie sposoby na zycie i leczenie

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kraków"?

southampton klinika saxon

lek. med.