lekarz Maria Szulc

Pulmonolog, Pediatra

2,7

Odradzam absolutnie!!! Ta kobieta zniszczyła psychikę mojemu dziecku i do dnia dzisiejszego nie da się dotknąć w miejsca intymne!!! Syn jak miał 2 lata trafił do niej przypadkiem bo naszej Pani Doktor po prostu nie bylo, a dr Szulc bez danych ceregieli kazała ściągnąć majtki i OBCIAGNELA NA SIŁĘ dziecku skórę z siusiaczka tak że polala się krew a ból musiał być niemilosierny bo takiego krzyku u syna nie słyszałam nigdy!!! Od tej pory nie da się tam nawet umyć (W sensie tam gdzie schodzi skorka) i boi się dotknąć... Syn skończył 6 lat i taka trauma... A dr Szulc do tego była opryskliwa, niemiła, przemadrzala i po prostu wredna. Najgorszy lekarz pod słońcem.

Chodzę do pani doktor już 4 lata i nie mam jej nic do zarzucenia.Zawsze podchodzi fachowo do choroby, a to że nie zawsze jest bardzo milutka to mały pikuś, byle dobrze leczy.

Nie polecam! Stanowczo odradzam, ta Pani Doktor przyjmuje pacjenta odpłatnie do 2 wizyt, a potem, nie można nawet zadzwonić po poradę bo od razu odsyła do szpitala. Umywa ręce i tyle, leczcie dzieci wszędzie tylko nie u Niej.

Leczyłam się u tej lekarki prawie 10 lat - na początku to były cotygodniowe wizyty, później rzadsze. Trudno mi oceniać jakość "obsługi", bo byłam wtedy dzieckiem, ale faktem jest, że obecnie nie muszę przyjmować żadnych leków, a chorowałam przewlekle i poważnie (płuca, alergie). Chodziłam publicznie; ale zaliczyłam też kilka wizyt prywatnych, np. w trakcie jej urlopu czy zwolnienia.

Jednym slowem TRAGEDIA NIE POLECAM STANOWCZO ODRADZAM

Jednym slowem TRAGEDIA NIE POLECAM STANOWCZO ODRADZAM

Polecam serdecznie, chodzimy do niej z synem od urodzenia (3,5) i nigdy sie nie zawiodłam ;) Ani prywatnie ani w przychodni