lekarz Maria Szypulska

Endokrynolog, Ginekolog

2,4
2,6

Nie polecam!!! Omijać szerokim łukiem!!!!!!!!!!!! Pretensjonalny ton i pogarda już od samego wejścia do gabinetu. Poszłam do lekarz tylko po skierowanie na zbadanie trądziku hormonalnego stwierdzonego przez dermatologa usłyszałam, że "trądzik mam przez to, że mam makijaż na twarzy i pewnie chodzę w nim spac". Dodam, że bardzo rzadko się maluję i zawsze robię dokładny demakijaż przed snem. Powiedziała mi, ze nie da mi skierowania i jeśli chcę zbadać hormony to obok jest przychodnia i mogę iść prywatnie. Kiedy powiedzialam, ze przyjechałam do niej 200km nagle wstała , otworzyła drzwi i poprosiła kolejnego pacjenta nie kończąc wizyty i mając gdzieś moje proszenie o wydanie skierowania. Nigdy tu nie wrócę. Sprawę zglaszam do Dyrektorka placówki i do Naczelnej Izby Lekarskiej!!!!!!!!

1,5roku leczenia i przekonanie ze jest sie w dobrych rekach to DUZY BLAD, nie zleca podstawowych badan. Ewidentne objawy tarczycowe zignorowane. Po prywatnej wizycie usg wskazujace na guza nie mozna uzyskac skierowania na punkcje i brak wskazowek do dalszego leczenia. Zrzucanie brak kompetencji na NFZ to nie wytlumaczenie. Chcecie byc "zdrowi" polecam tego lekarza

Jest moim lekarzem od ponad 10 lat. Jest kompetentna, inteligentna i sympatyczna. Poświęca pacjentowi całą uwagę. Dba o pacjenta nie tylko w ramach problemu, z którym przychodzi, ale całościowo (np. okresowego badania piersi nie przeprowadzał mi wcześniej żaden inny lekarz). Ma moim zdaniem szczególne poglądy na niektóre tematy, ale jest pomocna często nie tylko z medycznego punktu widzenia. I - co ważne - jest delikatna przy badaniach.

niemiła, moje problemy wręcz wyśmiała i dała do zrozumienia, że wizyta dobiegła końca, stąd nie potrafię ocenić jej kompetencji, bo nawet nie podeszła poważnie do moich dolegliwości

Rewelacja.Świetna merytorycznie.Diablo inteligentna.Uwielbiam.

Rewelacja.Świetna merytorycznie.Diablo inteligentna.Uwielbiam.