dr n. med. Maria Wilińska

Neonatolog

Justyna

14.04.2015

Rewelacyjny lekarz. Pani doktor z zespołem lekarzy, pielęgniarek, położnych uratowała życie mojej córeczki urodzonej w 29 tygodniu ciąży. Kompetentna, doświadczona, profesjonalna. Serdecznie polecam.

04.11.2013

Swietny lekarz,godna polecenia!spedzilam w szpitalu 2i pol miesiaca, wiec zdarzylam dobrze poznac Pania doktor!Mila,konkretna i bardzo troskliwa osoba,a malo juz takich lekarzy...Bardzo dobrze zna sie na dzieciach i zawsze stawiala dobra diagnoze!!!Bede jej wdzieczna do konca zycia za uratowanie mojego dziecka!!!Wszystkich malych pacjentow traktuje rowno i bardzo troszczy sie o nich.

17.06.2013

Bardzo dobry lekarz. Pod każdym względem polecamy. W każdej kategorii wystawiamy "5", choć postawa Pani dr Wilińskiej nie powinna być oceniana w punktach. To wspaniały Człowiek, Lekarz i bardzo serdeczna Osoba.

22.05.2013

Wspaniały Człowiek, Lekarz. Moje dziecko, mimo, że miało być roślinką jest zdrowe właśnie dzięki Pani Doktor i całemu personelowi. Ciepła Kobieta, pełna empatii. Jestem tak wdzięczna za całokształt, że naprawdę słów mi brakuje. Powiem tak to Pani Doktor wlała w moje serce nadzieję, że jednak będzie dobrze i tak jest. Dziękuję.

03.04.2013

W trakcie ciąży wybraliśmy szpital do rodzenia na Inflanckiej. Nasze dziecko wybrało jednak inaczej. Wiedziało co robi. Poród w szpitalu Orłowskiego na Czerniakowskiej i dr Marię Wilińską, jej lekarzy i personel. Jak zobaczyłem Panią doktor, nie wiedząc kim jest i jaką funkcje pełni, wzbudziła zaufanie, spokój i fachowość. Co do uprzejmości to podkreślę że w trakcie ciąży nie korzystaliśmy z porad i wiedzy wujka google. Przypuszczam że Pani doktor strasznie się irytuje na rodziców posiadających niefachową wiedzę z internetu którzy się mądrzą i cwaniakują. Kilka godzin na necie nie zastąpi wysiedzianych tysiący dupogodzin nad książkami.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neonatolog Warszawa"?

medi vita
jadzwingów 1

ul. Powstańców Śląskich 19

Szpital im.Św.Rodziny (Szpital Madalińskiego)