Maria Wilińska

place 11

52,229675621,0122287

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
23 opinie

Swietny lekarz,godna polecenia!spedzilam w szpitalu 2i pol miesiaca, wiec zdarzylam dobrze poznac Pania doktor!Mila,konkretna i bardzo troskliwa osoba,a malo juz takich lekarzy...Bardzo dobrze zna sie na dzieciach i zawsze stawiala dobra diagnoze!!!Bede jej wdzieczna do konca zycia za uratowanie mojego dziecka!!!Wszystkich malych pacjentow traktuje rowno i bardzo troszczy sie o nich.

Bardzo dobry lekarz. Pod każdym względem polecamy. W każdej kategorii wystawiamy "5", choć postawa Pani dr Wilińskiej nie powinna być oceniana w punktach. To wspaniały Człowiek, Lekarz i bardzo serdeczna Osoba.

Wspaniały Człowiek, Lekarz. Moje dziecko, mimo, że miało być roślinką jest zdrowe właśnie dzięki Pani Doktor i całemu personelowi. Ciepła Kobieta, pełna empatii. Jestem tak wdzięczna za całokształt, że naprawdę słów mi brakuje. Powiem tak to Pani Doktor wlała w moje serce nadzieję, że jednak będzie dobrze i tak jest. Dziękuję.

W trakcie ciąży wybraliśmy szpital do rodzenia na Inflanckiej. Nasze dziecko wybrało jednak inaczej. Wiedziało co robi. Poród w szpitalu Orłowskiego na Czerniakowskiej i dr Marię Wilińską, jej lekarzy i personel. Jak zobaczyłem Panią doktor, nie wiedząc kim jest i jaką funkcje pełni, wzbudziła zaufanie, spokój i fachowość. Co do uprzejmości to podkreślę że w trakcie ciąży nie korzystaliśmy z porad i wiedzy wujka google. Przypuszczam że Pani doktor strasznie się irytuje na rodziców posiadających niefachową wiedzę z internetu którzy się mądrzą i cwaniakują. Kilka godzin na necie nie zastąpi wysiedzianych tysiący dupogodzin nad książkami.

Bardzo fachowa i kompetentna Pani Doktor. Trudno było się do Niej dostać na rozmowę, ale jak już weszliśmy do gabinetu, to skupiła się tylko na nas i okazała się przemiłą, superuprzejmą i bardzo kontaktową osobą. Wszystko wyjaśniła, pocieszyła, wskazała najlepsze rozwiązania. Mieliśmy dramatyczny problem, ale znalazła sposób na wsparcie i pomoc. Trochę personel narzeka, że pilnuje ich pracy, ale dla pacjenta i rodziców jest ekstra. Słyszeliśmy także od innych same superlatywy. Mieliśmy szczęście tam leczyć nasze dziecko, wszystkim polecamy.

Wspaniały Człowiek i Lekarz. Całkowicie oddana pacjentowi i rodzicom. Wyjaśni, pomoże, obejmie ramieniem, wesprze na duchu. Dużo i uważnie rozmawia z młodymi lekarzami, z pielęgniarkami i nami rodzicami, a potem szybko podejmuje decyzje, zawsze w naszym przekonaniu trafne! Bardzo, naprawdę bardzo podobała się nam i wszystkim rodzicom którzy mieli swoje pociechy w oddziale. Gratulujemy Pani Doktor, bardzo dziękujemy za wsparcie, za pomoc, za serdeczność, że leczyła Pani nasze dziecko, z którego jesteśmy naprawdę dumni! Wdzięczni Rodzice.

Przypadek sprawił, że nasze bliźniaki trafili pod opiekę pani dr Marii Wilińskiej do szpitala im. Orłowskiego. Jednak to było najlepsze co mogło się nam i maluszkom trafić. Pani dr od razu wzbudziła nasze zaufanie i sympatię swoim podejściem do małych pacjentów i do nas rodziców. Pomogła nam wyjasnić jak będzie wyglądało leczenie naszych szkrabów, zawsze informowała nas o ich stanie zdrowia i nigdy niczego nie ukrywała. O profesjonaliźmie tej pani dr mówili wszyscy, których spotkaliśmy w szpitalu. Oddział noworodków w tym szpitalu funkcjonuje na bardzo wysokim poziomie w skali kraju i jest jedynym, który posiada bank mleka. Jeśli szukacie dobrej opieki i szpitala, w którym będziecie aby na świat przyszło wasze dziecko to z czystym sumieniem mogę was pokierować na Czerniakowską 231 w Warszawie i dr Wilińskiej.

Mało kontaktowa. Zarozumiala. Nieprzyjemna dla swojego personelu.

Wspaniały lekarz. Bardzo zaangażowana w pracę w Klinice. Szanuje pacjenta, rodziców i swój personel (choć tu mocno, jak widać, pilnuje wypełniania obowiązków). Może za mało ją widać wśrod nas, pacjentów, ale personel dobrze wie, co ma robić.Bardzo przyjazna dla rodziców. Myslalem, że nie ma już takich lekarzy. To moje przemyślenia, gdy kangurowalem synka po cięciu cesarskim (pomysł Pani Doktor Wilińskiej!)i oczekiwałem na żonę z bloku operacyjnego.Pozdrawiam wszystkich.

świetny lekarz i człowiek. Zawsze wyjaśnia wszystko co jest związane z chorobą, z dzieckiem, sposobem leczenia i dalszym postępowaniem. Bardzo ostrożna jeśli chodzi o stosowanie antybiotyków. Proponuje metody naturalne wspomagające leczenie farmakologiczne. Uwielbiana przez moje dzieci. Polecam ją wszystkim potrzebującym pomocy ( nie tylko dzieciom). Uczciwie podchodzi do pracy może dlatego ma oportunistów.

to fakt leżałam miesiąc i widziałam że czasem żle traktuję personel ,ale ja się nie dziwię(chodzi mi o łomżyński szpital) te całe pielęgniarki i połozne to banda nierobów!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem mamą trójki dzieci urodzonych pod okiem dr Wilińskiej. Trudno mi wyobrazić sobie, że ktoś może wyrażać się niepochlebnie o tym lekarzu.

Świetny lekarz. Bardzo ciepła i miła osoba. Ma podejście zarówno do dzieci jak i do rodziców. Jest bardzo kompetentna o czym świadczy jej tytuł naukowy, ale nie tylko on. Czytałam wcześniejsze zarzuty, że kładzie nacisk na karmienie piersią, ale moim zdaniem to tylko świadczy na jej korzyść. Podobnie jak powściągliwość w aplikowaniu antybiotyków. Najwyraźniej zależy jej na zdrowiu naszych dzieci. Ja i mój synek polecamy Panią doktor wszystkim rodzicom.

profesjonalna, polecam. zna się na maluszkach i nie tylko na maluszkach

Tak czytam i czytam Wasze opinie o doktor Wilińskiej i oczywiście zgadzam się z Wami w każdej kwestii... tzn bardzo kompetentna,wzbudza zaufanie, z tym czasem jest różnie, spełnia oczekiwania. Natomiast co do uprzejmości to mogę tu dużo napisać. Pani doktor Maria Wilińska jest przesadnie uprzejma do rodziców malutkich pacjentów..Wyjątek zaś jest do personelu , który tam ciężko pracuje, zwłaszcza do Pan pielęgniarek i położnych pracujących na Oddziale Klinicznym Neonatologii w Warszawie na Ul.Czerniakowskiej 231!!!!!!!!!! Zachowuje się karygodnie, nie ma do tych biednych dziewczyn za grosz szacunku!!!!! Na ich miejscu już dawno zmieniłabym sobie prace. Bardzo ich podziwiam za cierpliwość!!! I to im dziękuję za opiekę,życzliwość i dobre serce dla mojego małego skarba!!!! DZIĘKUJE!

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem, dokładnie tłumaczyła mi co dolega mojemu synkowi i jak będzie przebiegało jego leczenie,chociaż nie musiała pocieszała mnie oraz wspierała w tak stresującej sytuacji i ciężkich chwilach dla mnie. Pani doktor jest bardzo sympatyczną i ciepłą kobietą. Widać jej zaangażowanie w leczenie i troskę nad wszystkimi maluszkami. Ma wielkie serce pełne miłość, czułości i cierpliwości. Widać było, że tak samo przeżywa i denerwuje się chorobą mojego synka jak i ja. Rzeczywiście, Pani doktor naciska na karmienie piersią, ale chyba każda mama zdaje sobie sprawę, jakie jest to ważne dla dziecka, wiec w tym działaniu popieram Panią Marię Wilińską. Pani doktor jest świetnym specjalistą godnym polecenia.

najbardziej kompetentna Pani doktor jaką miałam okazję poznać. moje dzieci od urodzenia są pod jej stałą opieką medyczną (czyli od prawie 5lat) i za każdym razem diagnoza wystawiona przez nią była słuszna a leczenie przynosiło oczekiwany skutek. cenią ją za również za to, że rozważnie podchodzi do podania antybiotyków. ponadto, moje dzieci ufają jej bezgranicznie!

Bardzo przyjazna osoba, wcześniej sam orientowałem się w rodzaju schorzeń z jakimi mieliśmy do czynienia, wyjaśnienia dr Wilińskiej były naprawdę świetne - przejrzyste i przekazane zrozumiałym językiem. Jedynym problemem może być to, że raczej ciężko było ją złapać, poza tym jak najbardziej godna polecenia.

Wspaniały lekarz, doskonale wypełniajacy swój zawód i wnoszący jeszcze wiele ponadto do codziennego bycia z pacjentem i rodzicami. Jestesmy zachwyceni, polecamy naprawdę wszystkim. Jeszcze kogoś takiego nie spotkałam.Oby więcej takich osób, z takim oddaniem i empatią odnoszacych się do naszych ciężko chorych dzieci. Z przyjemnościa chodzimy nadal z dzieckiem do Pani Doktor Wilińskiej do Poradni. Polecam.

osoba zimna, pozbawiona empatii, nie budzi zaufania, robi wrażenie lekarza rutynowo i bez zrozumienia istoty sprawy wykonującego swój zawód

Doktor Wilińska jest bardzo miłą i sympatyczną kobietą. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania w sposób jasny i klarowny. Jest uprzejma oraz służy pomocą. Ewidentnie wzbudziła moje zaufanie. Z każdym problemem mogłam się do niej udać.

Kompetentna, a przy tym miła i przyjaźnie nastawiona do pacjenta.Zapracowana, ale znajdzie czas aby porozmawiać z rodzicami.

obsesyjnie naciska na karmienie persią, co nie było dla mnie komfortowe, nie budzi zaufania

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny