dr n. med. Maria Wilińska

Neonatolog

Jestem matką trójki dzieci z problemami zdrowotnymi. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak kompetentnym, cierpliwym i po prostu wspaniym lekarzem jak Pani Doktor Wilińska. Z całą odpowiedzialnością za słowa to piszę. Niezwykle empatyczna osoba, kochająca dzieci i swoją pracę. Niezwykle ambitna. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy Pani Doktor. Tylko takich lekarzy nam wszystkim życzę.

Pani Maria Wilińska może kiedyś była zupełnie inna jako człowiek i lekarz natomiast teraz bardziej skupia się na dzieciach karmionych piersią niż na tych karmionych mm możliwe, że wynika to z faktu iż jest fanatyczką laktacji i jednocześnie celebrytką w tej dziedzinie. O udzielenie informacji trzeba się prosić, a jak już raczy poświęcić chwilę na rozmowę to dawkuje informacje tak jak jej się podoba. Gdy nie jest w stanie postawić trafnej diagnozy leczy na oślep podając kolejne antybiotyki metodą uda się albo nie.Pani profesor jest bardzo niemiła dla osób, które ...

O udzielenie informacji trzeba się prosić, a jak już raczy poświęcić chwilę na rozmowę to dawkuje informacje tak jak jej się podoba. Gdy nie jest w stanie postawić trafnej diagnozy leczy na oślep podając kolejne antybiotyki metodą uda się albo nie.Pani profesor jest bardzo niemiła dla osób, które zadają zbyt dużo pytań jest bardzo wyniosła i nie słucha tego co się do niej mówi tylko najzwyczajniej to ignoruje.
Zupełnie nie panuje nad personelem, który z resztą nie ma o niej dobrego zdania, gdy przebywa się na oddziale słyszy się dużo rozmów na temat p.profesor
Czytając opinie na temat Marii Wilińskiej odnoszę wrażenie, że to dwie różne osoby. Gdy dziecko trafiło pod jej opiekę cieszyłam się, że jest w dobrych rękach biorąc pod uwagę opinie czytane w Internecie teraz, gdy poznałam ją lepiej żałuję, że trafiliśmy do szpitala w którym jest ordynatorem.

Perfekcyjna w każdym calu. Takich lekarzy mało dziś, niestety. To, że traktuje ostro personel świadczy tylko o wymaganiach stawianych ludziom, których opiece oddajemy nasze dzieci. Więc to akurat atut a nie wada. Albo dajesz z siebie wszystko, albo nie. To jest powołanie.

Perfekcyjna w każdym calu. Takich lekarzy mało dziś, niestety.

Dzięki Pani doktor i całemu personelowi w szpitalu im. Orlowskiego mam możliwość wychowywania mojej córeczki, ktora urodziła sie w 33 tc. Pani doktor jest niesamowicie kompetentną osobą. Informowała nas zarówno o zlym jak i o dobrym stanie dziecka. Była przy tym uprzejma.Dba o zdrowie i dobro wszystkich małych podopiecznych. Wraz ze swym zespołem kładzie nacisk na pokarm matki i chwała jej za to. Pani doktor jest bardzo profesjonalna. Do końca zycia będę wdzięczna jej i calemu personelowi za wspaniałą opiekę nad moją córeczką i to, że dzięki ich wysiłkowi moja kruszyna żyje.

Rewelacyjny lekarz. Pani doktor z zespołem lekarzy, pielęgniarek, położnych uratowała życie mojej córeczki urodzonej w 29 tygodniu ciąży. Kompetentna, doświadczona, profesjonalna. Serdecznie polecam.

Swietny lekarz,godna polecenia!spedzilam w szpitalu 2i pol miesiaca, wiec zdarzylam dobrze poznac Pania doktor!Mila,konkretna i bardzo troskliwa osoba,a malo juz takich lekarzy...Bardzo dobrze zna sie na dzieciach i zawsze stawiala dobra diagnoze!!!Bede jej wdzieczna do konca zycia za uratowanie mojego dziecka!!!Wszystkich malych pacjentow traktuje rowno i bardzo troszczy sie o nich.

Bardzo dobry lekarz. Pod każdym względem polecamy. W każdej kategorii wystawiamy "5", choć postawa Pani dr Wilińskiej nie powinna być oceniana w punktach. To wspaniały Człowiek, Lekarz i bardzo serdeczna Osoba.

Wspaniały Człowiek, Lekarz. Moje dziecko, mimo, że miało być roślinką jest zdrowe właśnie dzięki Pani Doktor i całemu personelowi. Ciepła Kobieta, pełna empatii. Jestem tak wdzięczna za całokształt, że naprawdę słów mi brakuje. Powiem tak to Pani Doktor wlała w moje serce nadzieję, że jednak będzie dobrze i tak jest. Dziękuję.

W trakcie ciąży wybraliśmy szpital do rodzenia na Inflanckiej. Nasze dziecko wybrało jednak inaczej. Wiedziało co robi. Poród w szpitalu Orłowskiego na Czerniakowskiej i dr Marię Wilińską, jej lekarzy i personel. Jak zobaczyłem Panią doktor, nie wiedząc kim jest i jaką funkcje pełni, wzbudziła zaufanie, spokój i fachowość. Co do uprzejmości to podkreślę że w trakcie ciąży nie korzystaliśmy z porad i wiedzy wujka google. Przypuszczam że Pani doktor strasznie się irytuje na rodziców posiadających niefachową wiedzę z internetu którzy się mądrzą i cwaniakują. Kilka godzin na necie nie zastąpi wysiedzianych tysiący dupogodzin nad książkami.

Bardzo fachowa i kompetentna Pani Doktor. Trudno było się do Niej dostać na rozmowę, ale jak już weszliśmy do gabinetu, to skupiła się tylko na nas i okazała się przemiłą, superuprzejmą i bardzo kontaktową osobą. Wszystko wyjaśniła, pocieszyła, wskazała najlepsze rozwiązania. Mieliśmy dramatyczny problem, ale znalazła sposób na wsparcie i pomoc. Trochę personel narzeka, że pilnuje ich pracy, ale dla pacjenta i rodziców jest ekstra. Słyszeliśmy także od innych same superlatywy. Mieliśmy szczęście tam leczyć nasze dziecko, wszystkim polecamy.