lekarz Maria Woźniak

TO WSPANIAŁY LEKARZ I OPINIA NEGATYWNA JEST CHYBA KSZYWDZONCA BO MIE TA LEKARKA LECZY BARDZO DOBRZE

Ta lekarka mało co nie wpędziła mnie do grobu...niżej ktoś napisał, że odeszła bo nie pasowała. Ona musiała odejść bo było dużo na nią zbyt skarg. Niestety nie ma w Polsce władzy takiej, ktora by zmusil lekarza do poniesienia odpowiedzialnosci za swoje bledy. Mam nadzieje, że ta kobieta odpowie kiedyś przed obliczem Pana Boga, za to robiła w ciągu swojej lekarskiej praktyki. I mniejmy nadzieje, że osąd będzie sprawiedliwy.

świetny lekarz, doświadczony, kulturalny i kompetentny. Polecem. Na szczęście odeszła z najgorszej poradni w łodzi bo tam nie pasowała

Znam tą lekarkę około 30 lat. Kiedyś to był świetny lekarz a teraz to ..... konowaał! Czas na emeryturę jak się nie widzi mięśniaków i mam nadzieję, że to "tylko lekkie włókniaki" w piersi.Chodziłam w miarę regularnie co pół roku na badania od lat.Na chwilę obecną wyhodowała mi swoją ignorancją mnogie mięśniaki wielkości 12-16 centymetrów. Poprzednie szczegółowe badanie miałam u tej Pani w grudniu 2010 roku! Niestety wtedy też nic nie widziała :( Teraz w lipcu 2011 mam całą kobiecość do wycięcia!!!!! Całe szczęście, że sama je wreszcie wyczułam inaczej ...

Całe szczęście, że sama je wreszcie wyczułam inaczej bym zgniła od środka!

kobieta na poziomie, dba o ciężarne - daje na różne badania specjalistyczne w ramach funduszu, zadowolenie z wizyt na 5 , chodze do niej od 10 lat, jestem usatysfakcjonowana.

najgorszy ginekolog, bagatelizowanie powaznych symptomow chrobowych, nie wykrycie tego przy ogolnym badaniu gdzie inny lekarz od razu wiedzial w czym rzecz, przepisywanie lekow hormonalnych bez uprzednich badań, co moze skutkowac zagrozeniem zycia lub zdrowia...tak to jest jak sie szafuje czyims zyciem!! ta pani nie nadaje sie nawet do prowadzenia ksiazkowych ciazy bez komplikacji albo leczenia "pierodol" typu zapalanie "po basenie"! chyba ze prywatnie JEST INNA i kaska wpada do kiesy Odradzam i prosze zmiencie lekarza bo moze to sie konczyc na prawde zle

Odradzam i prosze zmiencie lekarza bo moze to sie konczyc na prawde zle

spokojn kompetentna p.dr. spokojna, zna się na swojej pracy.

spokojn

kompetentna p.dr. spokojna, zna się na swojej pracy.