lekarz Maria Zając

Pani doktor jest bardzo miła i zna sie na rzeczy. Inni lekarze na ślepo leczyli córkę, faszerowali antybiotykami a okazało się że to alergia. Jestesmy bardzo zadowolone, córka uwielbia panią Zając: )

lekarka nie orientuje się nawet czy ojciec dziecka ma prawo znać stan zdrowia swojego dziecka, mimo iż podaje się za kierownika placówki, w karcie podaje informacje niezweryfikowane, które w efekcie są niezgodne ze stanem faktycznym, tłumaczenie choroby i leczenia jest wieloznaczne i niedokładne, nie polecam

nie polecam, panią lekarkę nie obowiązuje polskie prawo a jedynie jej własne zdanie... spóźniona po 40 minut, nieprzyjemna, podejście do pacjenta tragiczne, odradzam!! nie pozwolono mi złożyć zażalenia na lekarzy w placówce

nie pozwolono mi złożyć zażalenia na lekarzy w placówce