dr n. med. Maria Żerańska

Chirurg dziecięcy

2,9
2,6
2,7

Zanim zaprowadzisz dziecko do tej leciwej kobiety mocno się zastanów. Pani doktor nie powinna wykonywać swojego zawodu, opiera się na prehistorycznych naukach, stosując metody rodem z PRL. Nie potrafi wystawić skierowań, wydrukować recept a przy tym robi pomyłki. Noworodek trafił na podcięcie wędzidełka pani doktor poinformowała że najpierw trzeba zrobić inwazyjny zastrzyk znieczulający ktory zacznie działać po 15 minutach. Po czym od razu zaczęła ciąć. Pomimo próśb zastosowania żelu znieczulającego, który stosowaliśmy wcześniej u innego dziecka i dorosłego, pani informuje nas że żele nie działają i że oszukujemy! Następne poinformowała że w razie krwawienia trzeba jechać na sor i szyć bo ona bardziej podcina wędzidła. Pani doktor ma chyba problem z orientacja, nie chciała nas przyjąć o danej godzinie bo stwierdziła że teraz powinien być inny pacjent, którego już dawno obsłużyła. Jest niemiła i nieprofesjonalna, mamy ogromny uraz oraz strach czy nie okaleczyła dziecka, co będzie wiązało się z długim leczeniem.

Drodzy państwo czytałem wszystkie opinie i jako były pacjent i młody chłopiec mając lat 12 przeszedłem pod jej rękoma bardzo trudny zabieg i dzięki niej zawdzięczam zdrowie do dzisiaj a mam lat 25 i znam panią dr prywatnie, jest bardzo dokładna perfekcyjna i stara się jak najlepiej z profesjonalizmem przykładać do swojej pracy. Proszę państwa tak jak pani dr jesteśmy tylko ludźmi i musimy być tolerancyjni ponieważ trudny los również nie oszczędzał pani dr ani jej bliskich. Pani dr skupia się wyłącznie na problemie i zamyka się na swoich obowiązkach z oddaniem.

Po wizycie z moim synem u Pani doktor moim skromnym zdaniem ta Pani nie powinna wykonywac swojego zawodu z dziecmi. Powiem szczeze, ze zadko ktory lekarz dzieciecy ma tak zimny i obojetny stosunek do dzieci. Moze Pani doktor miala kiepski dzien :-)

Zdecydowanie odradzam . Pani chirurg jest niemiła , sprawia wrażenie osoby , która z łaski przyjmuje pacjentów , nie udziela informacji o stanie zdrowia - kompletnie nie wzbudza zaufania .

Dusza człowiek. Jest niezwykle oddanym swojej pracy lekarzem, życzliwym i dobrym człowiekiem. Można do niej zadzwonić o każdej porze z prośbą o pomoc. Operowała nasza córkę i nadal troszczy się o jej zdrowie. Polecam gorąco.

Polecam tego lekarza, mojemu dziecku uratowała życie. W każdej chwili można do Niej zadzwonić i zapytać jeśli cokolwiek mnie niepokoi. Jest wspaniałym człowiekiem!

Traktuje dziecko i jego rodzica jak intruza, zadaje pytanie po co się do niej przyszło, jakby ludzie dzieci ciągnęli do lekarzy dla zabicia nudy. Z dziecka robi kłamczucha komentarzami "widocznie ozdrowiało". Nie polecam, szkoda nerw.

Nie polecam, szkoda nerw.