2,7

Pani odnośnie wywiadu na temat alergii dziecka poświęciła łącznie 5 minut. Natomiast przy wynajdowaniu u dziecka problemów neurologicznych była bardzo zaangażowana. Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu. Przy wypisywaniu skierowana na badanie żadna z przypuszczalnych rzeczy na które córka miała objawy alergiczne nie została uwzględniona. Nie polecam.

Bardzo miła chodzę z dzieckiem już 7 lat bardzo ni pomogła.

Bardzo miła chodzę z dzieckiem już 7 lat bardzo ni pomogła.

Niezbyt uprzejma, nic nie wytłumaczyła mi odnośnie dalszego leczenia mojego dziecka, wizyta była krótka

Nie polecam. To osoba, która mówi do mnie "Niech ją pani weźmie stąd,bo mi tu dotyka", mając na myśli półtoraroczne dziecko, któremu JA pokazywałam pieska na okładce zeszytu. Porażka. Jedyna i ostatnia tam moja wizyta.

Bardzo jestem zadowolona,miła ,sympatyczna osoba,z dobrym podejściem do pacjenta

Osoba niezbyt miła dla dziecka, potrafi postraszyc pajakiem lub kazac sprzatac po sobie zabawki. Nie mowie za kazdy ma zostawiac po sobie bałagan w gabinecie ale mogłaby byc milsza. Co do leczenie to z wywiadu miedzy rodzicami alergików wynika ze kazdy daje te same leki.

Całkowity brak profesjonalizmu, lekarz chyba "dziecinny" nie dziecięcy.Poziom rozmowy merytorycznej na poziomie magla osiedlowego.