dr n. med. Maria Znaczko

Alergolog, Lekarz rodzinny, Pediatra

2,9
2,2

Nie polecam. Po porodzie stanęłam przed decyzją o wyborze lekarza rodzinnego dla mojego dziecka, ponieważ był to czas kiedy doktor Zimny nie przyjmowała nowych pacjentów, byłam zmuszona zdecydować się na dr. Znaczko. Jest nieuprzejma, na każdą dolegliwość dla mojego dziecka przepisuje syropek NEOSINE pewnie ma płacone pieniądze za wypisywanie tego leku. Syrop jest dobry na wszystko, na odporność, ból gardła, katar, kaszel, zapalenie płuc, biegunkę.. Na wszystko, jak ktoś ma do czynienia z tą lekarką wie z pewnością o czym piszę. Dla niej jedyny sposób na wyleczenie, to faszerowanie dziecka antybiotykami.. Beznadziejny lekarz !!!

Lekarz bez wiedzy i kompetencji,leczyła mojego synka na skazę białkową bez zrobienia testów, której jak się okazało nie miał to było przymieszkowe rogowacenie skóry dziedziczne jak można coś takiego będąc lekarzem pomylić z nietolerancją białka przy której zresztą występują też inne dolegliwości!- i nie miał też żadnej alergii tylko bakterie w zatokach od której był katar-odradzam szkoda na nią pieniędzy !

Potwierdzam opinie negatywne, nieuprzejma i nie interesuje się problemem młodego człowieka

Bez komentarza,szkoda słów. takich znachorów jest dużo.

Bez komentarza,szkoda słów. takich znachorów jest dużo.

NIE JESTEM PRZEKONANA DO PANI DOKTOR PONIEWAŻ NIE POMOGLA MI W WYLECZENIU WRECZ MOJ STAN MI SIE POGORSZYL MUSIALAM SKORZYSTAC Z PORADY INNEGO LEKARZA

Jest bardzo dobrym lekarzem z duza wiedza, a jednoczesnie potrafi w prosty sposob wytlumaczyc na czym polega alergia u mojego dziecka i jak z nia walczyc. Poza tym jest jedynym lekarzem ktorego znam ktory wciaz sie doksztalca ( zrobila doktorat) a przeciez to jest w tym zawodzie niezbedne.

Polecam, pani doktor kompetentna, uprzejma, chętnie odpowiada na pytania na temat choroby i dalszych rokowań

zdecydowanie odradzam wizytę u pani doktor. nieuprzejma, arogancka i wg. mojej oceny mało kompetentna, bez zadnego wywiadu zaleciła u mojego 14 miesięcznego dziecka morfologię i ob, podczas kórych maleństwo strasznie cierpiało a które okazały się kompletnie bezużyteczne.odradzam wszystkim!!!!!!

oceniam lekarz maria znaczko jako lekarz rodzinną i alergolog bardzo dobrze.

oceniam lekarz maria znaczko jako lekarz rodzinną i alergolog bardzo dobrze.