Marian Ciszek

Gdzie przyjmuję
Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.35
13 opinii

Witam i zgadzam sie z opiniami negatywnymi moze dr Ciszek swoje prywatne pacjetki traktuje inaczej ale te które leza na odziale to nie jest opryskliwy , zimny i bezduszny potraktował moj zone jak zwierze powiedział jej tylko co moze sie stac złego z naszym nienarodzonym dzieckiem a nie o pozytywnych stronach nie wypowiadam sie o jego fachowosci ale o konakcie pacjent lekarz to morzna sie załamac po rozmowie z tym panem nie polecam

Dr Ciszek prowadził moją pierwszą ciążę, nie mam zastrzeżeń i jeśli miałabym znowu rodzić to tylko u niego. Nie jest typem "dobrotliwego doktorka", który klepie cię po plecach i zapewnia że wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Rzeczowo wyjaśnia co i jak ! Może nie każdemu to odpowiada, ale ja tam wolę wiedzieć niż tkwić w nieświadomości. Dzięki niemu mam śliczną zdrową córeczkę, a tylko to jest najważniejsze.

Nigdy więcej. Bardzo nieuprzejmy i traktuje pacjentki jak przygłupów.

Polecam !!! Dzięki Panu Ciszkowi mam świetną córeczkę i jestem bardzo wdzięczna.

Szkoda, że nie ma tu oceny "fatalny" !!! Drogie Panie, wiadomo są dobre i złe opinie na każdego lekarza, ale na dr Ciszka to słyszałam same złe opinie, ale starałam się w to nie wierzyć do momentu aż sama trafiłam do niego na oddział. Poroniłam i oto nikogo nie obwiniam, nawet dr Ciszka, tak się dzieje. ale to co przeżyłam później to nie zyczę tego nikomu. Dr Ciszek wysłał materiał z poronienia do badania histopatologicznego, jak przyszły wyniki to dr Ciszek powiedział mi że mam NOWOTWÓR MACICY! Szok!!! Powiedział, że powinnam jak najszybciej trafić na onkologię w celu zrobienia operacji i wycięcia wszystkiego. Przecież to nienormalne , jak tak można!? Uciekłam z tego szpitala. W końcu dostałam się do Instytutu Onkologii w Gliwicach, gdzie badała mnie sama Pani ordynator która, nie ukrywała wściekłości jak dr Ciszek (lekarz z tak ogromnym doświadczeniem) powiedział mi coś takiego! Jestem zdrowa i nic mi nie jest! Później przeszłam jeszcze pare innych badań u różnych lekarzy i wszyscy jak jeden mąż powiedzieli,że jestem ZDROWA!! Więc niech mi nikt nie wmawia,że dr Ciszek to wspaniały lekarz! Jest bezduszną świnią!

DZIEKUJE DOKTOROWI ZA ZDROWEGO SYNA!!NIKT NIE DAWAŁ MI SZANS NA DONOSZENIE CIĄŻY TYLKO DR.CISZEK !!:)

Polecam każdemu takiego lekarza, nigdy nie odmówił mi pomocy można na niego liczyć

Ktos pyta o stan chorej. ,,jeszcze nie zajrzalem w wyniki i drzwi się zamykają,,

Gorąco polecam, wszytsko w jak najlepszym porządku.

i tak i nie niby profesjonalista ale bezduszny i wręcz czasem nie miły a szkoda bo właściwe podejście do pacjentki nie jest chyba zbyt męczące no ale rozumiem że ma pan na oddziale dużo pacjentek więc co się pan będzie jedną przejmował gratuluje podejścia i personelu no nie całego bo są tam jeszcze ludzie niestety tylko garstka ale zawsze coś

gdybym została w tym raciborskim szpitalu to moje dziecko zostało by wyszkrobane. polecam Rydułtowy i pana Rutkowskiego

Polecam gorąco tego lekarza!

KOmpetenty specjalista uratował moje zycie . Dzieki tej osobie zyje.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny